| spad3r a întrebat:

Cum dansez (style nou) http://www.youtube.com/watch?v=Ycd4cMvBdvo :D

7 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Bv! Mie imi place!
felicitari! tine'o tot asa!

| play4girls a răspuns:

E drum and bass dance...cei asa nou?

| play4girls a răspuns:

Si acum ca m-am uiat la video...esti varza! nu esti in time beat.in fine, nu mai postati articole fara sens.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi.
Cum am mai spus si in alt raspuns: Imi place,place,place!
Serios, tine-te in continuare de asta.
Ma pun sa fac si eu acum un dans dinasta, ca mi-ai facut pofta laughing
Bye Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb bravo! Like + commwinking
Bye bye!

| arhanghelu a răspuns:

De ce sa fie varza... posteaza si u un filmuletz cu tine, sa ne amuzam si noi putin.el are tot timpul din lume ca sa invete si sa se perfectioneze si daca nu te-ai prins e "style nou"pentru el...

Bravo vere. tine-o tot asawinking