| spad3r a întrebat:

Cum dansez? (clip nou) http://www.youtube.com/watch?v=z43ZnoJKyz8

6 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Sa zicem. ca sunt niste pasi. pe care poate sa ii faca majoritatea persoanelor... si sunt aceeasi. mai diversifica happy esti ok

| IxυυLєţ a răspuns:

Fain :d. Eu practic jump style :d.
Incearca si ale miscaribatting eyelashes.

| angelmiki a răspuns:

Pai cred ca as dansa de genu unui robot dar numai din maini si mai rapid

| friday a răspuns:

Wow,DNB. Rar gasesti pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci mai multe miscari...infine eu am incercat si mi-am rupt piciorullaughing blestemat sa fie clipul taulaughing

| Adi_4862 a răspuns:

Imi placehappynu ma pricep eu foarte bine, eu fac c-walk deci nu am nici o treaba, dar imi placehappy