| GiorgianFlorin a întrebat:

Voua ce muzica mai nou va place?

Salut! Mie imi place muzica rap, nu numai muzica rap dar si alte genuri.
Fac asta de foarte mult timp.
Din 2005 am inceput sa ascult diferite stiluri de muzica multe albume rap in mare parte.
Imi placea cel mai nou stil am continuat sa ascult muzica atat de mult pana 2013.
Atunci am decis sa-mi pun propriile propozitii pe hartie si sa le inregistrez, etc.
Din ziua aceea am devenit pasionat, am reusit sa fac 1 piesa, a iesit cat de cat dar nu a fost ceva foarte tare.
Dupa un an am scos alte piese pe care si aceastea erau cat de cat, nu aveam idei bune, nu aveam propriul stil.
Dupa o vreme nu am mai facut nimic, prin 2015 din fericire am fost inspirat din nou si am inregistrat cateva piese asa cum am vrut in final. Imi placea si mai mult ce faceam acum.
Treaba evolua. voce,vocabular, stil, flow, etc.
Imi fine cam asta e cu mine, in prezent 2016 am facut ceva se numeste #Stiliberomaneste si daca vreti puteti sa dati #Play aici mai jos o sa pun link.
Asi dori parerea voastra asa in orice caz, parerea mea o stiu.
Multa sanatate!

Aici este piesa pe canalul meu : https://www.youtube.com/watch?v=oSyZeMGwC1U

1 răspuns:
| Deaad a răspuns:

Porcarii de versuri.

Totusi, esti pe beat.
Si vocea e de ****, de asemenea.
Nu m-as duce la un concert de al tau din cauza vocii.