| dienutza_7586 a întrebat:

Voua de care va place de la Jonas? care raspunde primul cu cel care-mi place mieeee... fundita :d! baftaaaa!

Răspuns Câştigător
| Elyza_8716 a răspuns:

Nick asa cerd.ioh:*laughing

8 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Joe. e asa frumoslove struck si se potriveste cu stella love struck

| kate68 a răspuns:

Depinde... eu as alege intre nick si joe... cred ca mai dragut e joe totusi, funda?
o zi buna!

| callmebeautiful a răspuns:

Categoric nick. tie iti place de kevin?

| Bloodlines a răspuns:

Nick este preferatul meu! happy Dar si Joe este dragut love struck.

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Nick
funda?

| hadasan a răspuns:

KEVIN cu siguranta mie imi place foarte mult

| Elyza_8716 a răspuns:

Cel mai dragut ii Nick e cel mai dragutz...asa cred

| UndertakerTheDeadMan33 a răspuns:

Mie imi plac de toti de la Jonas, sunt niste baieti foarte destepti si canta super! am fost la un concert de al lor si canta extraordinar de fain, eu i-am intalnit si sunt foarte haiosi deci parerea mea este ca toti sunt tari! happy