| FallingRain a întrebat:

Voua va place Linkin Park? Daca da, atunci pana pe 26 Decembrie avem timp sa facem videoclipul "New Divide" cel mai vizionat de pe YouTube. Si pentru mine a sunat ca o nebunie prima data dar, daca Justin Bieber poate, si LP pot! Asa ca eu pana acum am promovat aceasta idee si am facut un playlist http://www.youtube.com/......ttp?/watch In acest playlist se afla doar melodia "New Divide". Eu las playlistul fara sonor in timp ce dorm si cu sonor cand imi fac temele. Astfel putem face ca aceasta idee care pare imposibila sa devina ceva. Dau funda pentru cel mai mare fan LP din Romania. Ca sa stiu ca sunteti de pe TPU lasati-mi un comentariu la canalul meu de pe YouTube. Si dau funda cui lasa cel mai frumos comentariu despre LP. Pana atunci, uitati-va la "New Divide", ca tot efortul nostru sa insemne ceva!

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Hehe, LP a fost prima mea trupă

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Oh te rog,nu aduce inutilitati de genul pe TPU, ramai cu astea pe youtube, nu aici.