| ParadoxElly a întrebat:

Voua va place One Direction? Ce parere aveti despre ei?

53 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu.De ce sa ascult o adunatura de gay cand pot sa ascult muzica, nu gunoi?

| Allyţu a răspuns:

Ok..In primul rand cu ce drept ii faceti gay? Aveti dovezi? Daca da va rog luminatima si pe mine.Mi se pare foarte rautacios din partea voastra spuneti ca nu va place si dati si voi un argument nu ca e gaysad frate ce lume invidioasa

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu. Canta doar despre pidze

| GabiiHaș a răspuns:

1-Nu.
2-...As putea face o carte :) cu 15 volume :) despre cat de gay si cretini sunt.
Am gasit pe facebook, o fata normala, care a facut un album special pentru ei : http://www.facebook.com/......media/set/

| FilipRominaNicoleta a răspuns (pentru GabiiHaș):

Tu te auzi ce vorbesti..sti ceva hai las-o ca numa injur aici si nu va iesi deloc bine..retardatelor..curve de pe traseu..Gata am ziso!

| GabiiHaș a răspuns (pentru FilipRominaNicoleta):

Eu nu ma cobor la nivelul tau de retardata, ca dau de petrol.
"tu te auzi ce vorbesti." ce ai mdraga, ti-e dor de tigaie? ce o sa-mi faci? o sa scrii cu Caps Lock pana o sa imi invinetesti ochiul? lasa fitele si taci, stai in banca ta.

| GabiiHaș a răspuns:

Tie iti place?
Nu.
Asa ma gandeam si eu, ca sa nu fac 15 volumewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place trupa şi nu cred că vrei să auzi/citeşti părerea mea despre adunătura aia de...mă abţin.

| SkizoMetal a răspuns (pentru anonim_4396):

Rocker, right?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkizoMetal):

Nu. Manelistă până la moarte.
http://youtu.be/zTuD8k3JvxQ

| SkizoMetal a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos. Îmi place stilul tău de manelistă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkizoMetal):

Eşti printre puţinii useri care spun asta. Primeşti un os.
De obicei mi se explică cât de incultă sunt pentru că ascult manele. Cât îmi place să văd cum se zbat toţi apoi să îmi demonstreze că ştiau de fapt că eram sarcastică. Duhh...

| SkizoMetal a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţam pentru os! Şi tu primeşti un biscuite. Acum hai să luăm mitraliera şi să-i omorâm pe ăia, că mă freacă pe creier.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkizoMetal):

Folosim o bombă atomică, că altfel nu rezolvăm nimic. Trebuie să le omorâm şi fanii.

| SkizoMetal a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate. Kill them with fire!

| LorenaAnca a răspuns (pentru anonim_4396):

Apoi daca tu faci rost de o bomba atomica si ii omori pe ei si pe fanii lor esti praf.

| Indestructible a răspuns:

One Direction = 5 x Justin Bieber.
Iar ce fac ei nu se numeşte muzică.

| BuckDiich a răspuns (pentru Indestructible):

Si cum se numeste?

| Чернобыль a răspuns:

Un gunoi cat Casa Alba de mare.

| SkizoMetal a răspuns:

Ai întrebar, deci îţi voi răspunde. Chiar am scris puţin într-un blog despre ei. Voi mai tăia din înjurături.
"One Direction, alţi tâmpiţi care se duc pe scenă ca să se frece cu microfonul. Toti cinci cu feţe de gay, haine de gay, imbrăcăminte de gay si voci de gay. Adică, dacă era unul singur era ceva gen Justin Bieber. Dacă era un trio, mai ziceam. Dar s-au dus cinci pe scenă, probabil, o formă de a se asigura că nu aruncă oamenii cu roşii stricate si păstârnaci răscopţi în ei. Dar, ca orice băiat "care arată bine", după părerea fetelor, au ajuns mari staruri ale muzicii." Aveam şi un mesaj pentru fani, dar din ăla nu am cum să reduc înjurătura. happy

| BuckDiich a răspuns (pentru SkizoMetal):

Ok daca nu iti place de ei nu trebuie ca sa vorbesti asa de ei ca pana la urma cine esti tu sa ii injuri sa-i judeci? Nici tu si nimeni nu e usa de biserica ok? Si de unde sti k sunt gay ai verificat? S-au nu am inteles si deloc nu au fata de gay si aa mai ceva ai auzit cuvantul „IUBITA" cred ca nu pentru ca toti cei din trupa One Direction au asa ceva.Si ce treaba ai tu ca sunt 5? Daca sunt prieteni care e treaba ta? Tu nu ai prieteni mai muli? Ai doar 2-3 prieteni? Si in plus Zayn, Harry, Naill, Louis, Liam arata chiar foarte bine se imbraca la moda si atrag fete foarte multe deci nu te lua de altii ca daca eu incep sa te injur si sa vb urat de tine nu iti convine.Ei au ajuns asa din munca si straduinta nu ai tu drepturi ca sa ii jignesti daca nu iti place de ei nu ii asculti si gata.Ai inteles?

| SkizoMetal a răspuns (pentru BuckDiich):

S-a trezit un fan infocat dupa jumatate de an dupa ce am dat raspunsurile alea. M-am saturat sa va explic voua, lingailor, ca atata timp cat s-au lansat pe piata muzicala ei pot si criticati dar si admirati. Si am dreptul sa spun orice vreau despre ei, asta fiind opinia mea proprie si personala. De unde scoti tu astea ca "nu am dreptul" sa spun ce gandesc? Cateodata intreceti chiar toate limitele.

| Dyanna13 a răspuns (pentru SkizoMetal):

Pff. De unde stii tu ca sunt ei gay? De unde stii tu? " o formă de a se asigura că nu aruncă oamenii cu roşii stricate si păstârnaci răscopţi în ei. " Ce frumos vorbesti. Daca ai stii tu cati fani are 1D nu ai mai comenta? Singura fata de gay e a ta, si hainele la fel! In loc sa ii critici pe ei, du-te, uita-te in oglinda si vezi rezultatul. O sa fii asa de trista, incat o sa faci o sinucidere din aia de emo :*
Te pup, sper sa mori in chinuri groaznice :*

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Aha pe aia din one direction ai doare fix in c; r de voi #au faima? straight face.nu prea sunt "mare fana" dar din cand in cand mai ascult piesele lor laughing

| CausingCatastrophy a răspuns:

As vrea sa vina in romania.Sa-i pot ucide.

| RedHots a răspuns:

How do 5 gay guys walk down the street? In One Direction. Majoritatea fetelor sunt inebunite dupa ei deoarece au bani si se presupune ca arata bine. Asta nu inseamna ca au si voce si sunt o trupa buna.
Doar parerea mea. Gusturile nu se discuta.

| Rafaela1 a răspuns:

Ei bine ratatii astia au hartie igienica in toaleta de 3 ori mai scumpa ca salariul parintilor tai pe o luna. Get a life. #NoHate

| RogersonJ a răspuns:

Si...mda.Trebuie sa recunosc faptul ca numai la putine intrebari vad atata prostie.(pentru cei care au raspuns)NU VA PLACE ONE DIRECTION? VALEA! Sunt sigura ca ei spre deosebire de voi,au fani,au talent si au VIATA.Voi ce aveti? Ciuda, oftica si muuulta prostie. Daca nu va place, spuneti simplu, nu va apucati sa insiruiti pe aici numai apelative ca"retardati, gay" si restu.Sincer,cuvintele alea va descriu pe voi.Pentru ParadoxElly:Mie imi place One Direction si ii ascult cu placere, nu e nevoie sa iei in seama acesti ofticati.Mai bine si-ar comenta propria viata inainte sa inceapa cu a altora.

| Madalina_Ela_1998 a răspuns:

In primul rand nu sunt gay pentru cei care ii critica(baieti astia au facut gesturi caritabile...au donat bani, au ajutat copii bolnavi ....merg peste tot in lume pentru a face bine si voi care cand treceti pe langa un cersetor pe strada zadeti de el si bla bla bla) parerea mea e ca sunt foarte buni in cea ce fac si mai ales arata si foarte bine.

| Cătălinaa14 a răspuns:

Ok, mie îmi place One Direction, dar nu-s genul de fană obsedată. Îmi place muzica lor şi ceea ce transmit. Acum, citind câteva din comentariile voastre, observ că vă place să jigniţi nişte oameni care nu v-au făcut absolut niciun rău. Ok, frate, nu-ţi place One Direction, nu-i asculta, dar ăsta nu-i un motiv să-i faci gay. A fi gay nu este o insultă, apropo. Ba din contră, pe ei îi cam doare fix în paişpe` de ce comentaţi voi de ei. Ei îşi văd de vieţile lor, dar nişte distruşi ca voi, staţi şi comentaţi pe aici, că na, altceva nu aveţi ce face decât să vă scărpinaţi în c*r. Hai, săriţi-mi în cap acum. :3

| ElieeEll a răspuns:

Dap. Imi place One Direction. Sunt Directionera si sunt mandra de asta.De ce nu as fii? Pentu ca zic unii ca sunt "gay"? Frate treziti-va la realitate AU IUBITE, unul dintre ei e LOGODIT ( cu Perrie Edwards). Asa ca nu mai mancati rahat fara sa fiti informati. Nu au voce? Au iesit printre primele locuri la xFactor si tu-mi spui mie ca nu au voce? Pe bune, cand aveti de gand sa va treziti, hm? Nu va place, ignoratii. Directionerii nu v-au jignit pe voi pana acum, dar toate au o limita stiti: "Nu jigni idolul cuiva, poate fii singurul lucru care-l tine in viata!" Luati-va o viata REALA si nu mai umpleti internetu cu "Cat de mult ii urasti pe 1D?" Jesus, vedeti ca vi se impart pijamalele. VALEA!

| ParadoxElly explică:

No... they are no rockers. They are a piece of sh*t.

| SkizoMetal a răspuns (pentru ParadoxElly):

Mă refeream la cel care a răspuns dacă e rockăr. laughing Şi oricum, sunt de acord cu tine! Nici nu ştiu de ce au atâţia fani şi de ce atâtea fete umblă în limbă după ei. Sunt nişte rahaţi imenşi.

| PureLove8 a răspuns (pentru SkizoMetal):

Pentru ca americani nu-s asa de tampiti ca voi ..bai fratilor voi ii criticati pe toti da la voi nu va uitati ca sunteti niste retardati fara sperante ...au fani pentru ca canta foarte frumos si sunt foarte draguti NICI DE VORBA RAHATI cum zici tu poate ca tu esti un rahat ...asa ca tacati gura

| SkizoMetal a răspuns (pentru PureLove8):

În primul rând sunt fată.
În al doilea rând, ăia sunt britanici.
Şi în al treilea rând, aşa cum ai tu voie să spui că-ţi plac, aşa avem şi noi voie să zicem că sunt nişte rahaţi. Mă doare pe mine undeva câţi fani au şi de unde sunt retardaţii ăia care îi ascultă.
Şi probabil eşti şi tu una din aia care are prejudecăţi despre rockeri, că sunt satanişti şi aşa mai departe. Aşa că ar trebui tu să taci din gură şi să mai şi înveţi să scrii.winking Pupici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PureLove8):

Au fani? Ei bine, asta demonstrează că marea majoritate a celor ce îi ascultă( fete proaste ) şi le sug mădularele ( la figurat, sau la propriu ) sunt reduşi/reduse mintal.
Şi nu. Nu sunt rea, nici nesimţită. Spun adevărul. Şi acum voi argumenta. Din moment ce piesele lor sunt lipsite de complexitate şi nu exprimă decât "dragoste" puerilă/greţoasă şi hipstereală la greu, e normal ca cineva cu mintea mai descuiată să arunce cu rahat în ei pe cât de mult posibil.

Foarte drăguţi? Da. Pentru nişte gay ( probabil că nu sunt, dar arată ca unii ), sunt ok (cu indulgenţă ).
SkizoMetal nu e un rahat. Şi nici că se sinchiseşte să îi pese ce spui despre ea. Tu eşti, pentru că nu ştii să îţi argumentezi spusele.
Aaa...şi putem să ne exprimăm oricând şi oricât de mult părerea, durându-ne fix în anus de cei ca tine.

| SkizoMetal a răspuns (pentru PureLove8):

Ai tăcut? sad Aveam chef să te bat în argumente.

| Rosalieee a răspuns (pentru anonim_4396):

Da au fani..Chiar foarte multi..Si nu stiu pana la urma care e problema voastra.I mean si eu ascult One Direction da ascult si Bon Jovi, AC/DC, Evanesence, Nirvana, etc.Si da au mute fane super tampite(gen tipa si lesina cand ii vad)da asta nu inseamna ca toate fanele sunt la fel..Si pana la urma daca tot ii urati atat de ce continuati sa o ziceti, i mean nici eu nu il suport pe Justin Bieber(mereu cand ii vad fata imi vine sa vomit) da nu zic nimic

| BuckDiich a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi tu cu ce te crezi mai presus ca noi fanele trupei ONE DIRECTION.Mie imi place foarte mult de aceasta trupa deoarece au o voce super daca tu nu ii placi nu e venoie de pareri din spatiu ok? Baietii acestia sunt draguti si nu sunt gay cum ii faceti toti a si mai ceva cei care ii facei gay si eu mai stiu cum aceeia sunteti chiar voi nici decat ei pentru ca acestia au ajuns sus prin munca nu prin comentariile voastre rautacioase nu ii faceti gay tampiti prosti etc. pentru ca voi nu stati cu ei sa stiti cum sunt si in plus oricare aici stiti sa comentati dar cand ii vedeti fata in fata sariti pe ei si le cereti autografe si poze...Asa ca nu comenta tu atat ca tu nu sti nimic despre ei atata timp cat ei sunt celebri si au fani/e nu te poti ridica la novelul lor ca sa ii faci gay pentru ca prieteni sunt prieteni cred ca si tu ai prieteni si de ex.mergeti sa va plimbati mai multi prin parc eu mai stiu unde asa sunt si eu canta impreuna si recunosc si eu sunt DIRECTIONERA si ma mandresc cu asta pentru ca sunt niste baieti de nota 1000000 si celebri cu niste melodii super.Asa ca pentru toti e valabil nu judecati ca daca ia-ti vedea fata-n fata ati lesina.Voi scrieti aici comentarii ca sa va aflati in treaba dar cand scrieti ganditi-va ce ati face cu ei fata-n fata.Atat am avut de zis.PA!

| BuckDiich a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sunt fana trupei ONE DIRECTION.Mie imi place foarte mult de aceasta trupa deoarece au o voce super daca tu nu ii placi nu e venoie de pareri din spatiu ok? Baietii acestia sunt draguti si nu sunt gay cum ii faceti toti a si mai ceva cei care ii facei gay si eu mai stiu cum aceeia sunteti chiar voi nici decat ei pentru ca acestia au ajuns sus prin munca nu prin comentariile voastre rautacioase nu ii faceti gay tampiti prosti etc. pentru ca voi nu stati cu ei sa stiti cum sunt si in plus oricare aici stiti sa comentati dar cand ii vedeti fata in fata sariti pe ei si le cereti autografe si poze...Asa ca nu comenta tu atat ca tu nu sti nimic despre ei atata timp cat ei sunt celebri si au fani/e nu te poti ridica la novelul lor ca sa ii faci gay pentru ca prieteni sunt prieteni cred ca si tu ai prieteni si de ex.mergeti sa va plimbati mai multi prin parc eu mai stiu unde asa sunt si eu canta impreuna si recunosc si eu sunt DIRECTIONERA si ma mandresc cu asta pentru ca sunt niste baieti de nota 1000000 si celebri cu niste melodii super.Asa ca pentru toti e valabil nu judecati ca daca ia-ti vedea fata-n fata ati lesina.Voi scrieti aici comentarii ca sa va aflati in treaba dar cand scrieti ganditi-va ce ati face cu ei fata-n fata.Atat am avut de zis.PA!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns (pentru PureLove8):

Haters gonna hate. Ignore them happy

| Dyanna13 a răspuns (pentru anonim_4396):

"le sug mădularele "?
1. Masoara-ti cuvintele, copilo
2. Singura care suge aici esti tu, de la maica-ta. Se vede ca inca esti prematura ca sa poti realiza ce rahat ai scris mai sus!
3. SkizoMetal nu e un rahat! E o curva care e proasta de da in gropi
4. Tu o sa ajungi foarte prost draga :*

| Boyce1999 a răspuns:

Nu stiu ce cred unii, dar eu iubesc 1D...muuuulllttt!

| girl5girl a răspuns:

Da imi place foarte mult! Au o voce super sunt frumosi la moda si foarte talentati!

| FilipRominaNicoleta a răspuns:

Hey! big grin.da imi plac cei de la One Direction, sti daca as fi gasit vreun comentariu in care ar spune de ex o fata " nu nu mi plac dar nu comentez pentru. ca fiecare cu gusturile lui " atunci nu as mai fi injurat etc..deci te rog frumos sa ma ierti ca am folosit un astfel de limbaj dar chiar nu ma pot abtine..sorry!

| GabiiHaș a răspuns (pentru FilipRominaNicoleta):

Ohh vai, nu te poti abtine; ce sa spun. ciocu' mic si taci, nu am chef de nervi acum. se vede dupa imaginea ta ca esti una dintre obsedatele alea de 1D, niste tampiti. eu prefer hip-hop si nu ma bag cu aia, nu zic ca nu au o voce buna, dar si-o risipesc pe melodii groaznice. nu stiu de ce te-ai gasit desteapta sa imi comentezi. nu ai ce face pe TPU ma? jet daca vrei doar sa te bagi in seama.

| FilipRominaNicoleta a răspuns (pentru GabiiHaș):

Stai linistit ca nici eu nu prea ascult muzica de genu astawinking.mai mult rock...dar cateodata mai merge sa schimb stilu.si nu comenteu aiurea de ei fiindca nu stim noi cat au muncit ei sa ajunga unde au ajuns!winking

| GabiiHaș a răspuns (pentru FilipRominaNicoleta):

Una de-a mea love struck. Rock si rap, sau hip-hop. Oricum..Eu nu spun ca nu canta bine, nu-mi place deloc genul ala de muzica. Raspunsurile astea sunt si din 2013, eram un copil, puii mei. Dar totusi acum vad ce am spus faza cu Caps Lock-ul thinking si-mi place. Finally, parerile nu se discuta, daca altora le place, pot asculta la nesfarsit, fiecare cu placerile lui. :3 :*

| GabiiHaș a răspuns (pentru FilipRominaNicoleta):

Si iarta-ma pentru prostia care mi-am aratat-o printre randurile acelea. -_-

| Mikili1D a răspuns:

HATERI

Directioner. Cred ca toti ati auzit de acest cuvant, insa putini stiu ce inseamna.

'' Sunt fanii unei trupe de baieti numita One Direction, sau ceva de genu' '' ar spune unii. Gresit. E mai mult de atat.

'' Sunteti doar niste obsedate. ''

'' Oricum nu o sa-i intalniti niciodata. ''

'' Iti ratezi viata din cauza lor. ''

'' Nu-i mare lucru sa fii directioner, trebuie doar sa-ti placa muzica lor. ''

Cred ca fiecare dintre noi a auzit asta macar o data. Astia sunt bine cunoscutii hateri.

NU! Directioner nu inseamna doar sa le asculti melodiile. A fi directioner nu e un moft. E un stil de viata. E ca o boala. Nu mai scapi chiar asa usor de ea. A fi directioner inseamna a plange, cand ei plang. A te bucura cand ei se bucura. A trai fiecare moment important alaturi de ei. Sa le accepti iubitele, fie ca iti plac sau nu. Directionerii sunt diferiti. Dupa cum spune motto-ul vietii mele : '' Normal is boring. Be different. '' Noi suntem singurii care iubim dungile in combinatie cu blugi rosii si bretele. Noi suntem singurii care alearga pe strada si striga '' Keeviiiiiin! '' Eu am facut asta si cred ca si unii dintre voi. Noi suntem singurii care fugim de linguri mai ceva ca de apocalipsa. Noi suntem singurii care mananca morcovi in exces, nu doar pentru ca sunt niste legume sanatoase. Noi suntem singurii care cum prind o oglinda, cu greu ii mai dau drumul. Noi suntem singurii care atunci cand vad numarul 69, strigam in gura mare, indiferent unde ne aflam '' Harry is with us ''. Noi suntem singurii care mananca intruna, indiferent daca mai avem putin si dam pe afara. Noi suntem singurii care se trezesc la ore care mai de care, doar ca sa fim alaturi de ei. Noi suntem singurii care ii voteaza pe baieti, pana cand calculatorul face POC si ies artificii din el. Noi suntem singurii care au reusit sa strice Youtube-ul cand am vrut sa doboram recordul VEVO. Noi suntem singurii care au stat trezi 24 de ore, dand incontinu refresh melodiei '' Story of My Life ''. Noi suntem singurii care au reusit sa blocheze Live Stream-ul cand Niall a vrut sa faca un twitcam. Noi suntem unici. Am fost, suntem si vom fi unici. Forever and Always.

'' Melodiile lor sunt varza. ''

'' Au niste voci... Pana si pisica vecinului suna mai bine. ''

Alte replici a bine cunoscutilor hateri. What the hell are you talking about?
Melodiile lor au salvat vietile multor directionere. Vocile lor sunt angelice. Daca n-ar fi avut voce, nici nu ar fi fost prezenti la auditii, sa nu mai vorbim de faptul ca au castigat locul 3 in finala XFactor UK in 2010. Melodiile lor sunt varza? ORL scrie pe tine. Incearca sa scrii o melodie la fel de buna ca ale lor, apoi vino sa mi-o arati. Oh, stai, o sa fiu in pamant cand asta o sa se intample.

What Makes You Beautiful : Ne-a invatat ca suntem frumoase asa cum suntem. Sa nu
ascultam vorbele papagalilor care tot ce stiu sa spuna sunt 2 replici, si nici alea stralucite.

Live while we're young : Ne-a invatat ca trebuie sa traim momentul. Sa ne bucuram de viata, sa facem ce ne place.

Little things : Melodia asta are un loc special cu altar si reflectoare in inima mea. Melodia asta ne-a invatat ca suntem frumoase, indiferent de culoarea parului, culoarea ochilor sau a pielii. Suvite, piercing-uri sau tatuaje. Suntem frumoase cu toate defectele si calitatiile noastre.

Diana : Ne-a invatat ca fiecare dintre noi suntem niste printese.

Sa renunt? Nici gand!

Poate toata lumea spune '' Este doar o trupa ''. ''Fetele se vor maturiza si isi vor da seama... ''

Sa ne dam seama de ce? Ca este inca cea mai mare trupa din lume? Ca sunt inca iubiti? Ca inca ii iubim? Stiam asta!

Sa ne maturizam? Louis ne-a invatat ca oricat de mare ai fi, trebuie sa ramai copil, sa nu uita sa iti traiesti viata, si sa nu te afunzi in probleme, doar pentru ca ai uitat cum sa fii copil.

Sa renuntam sa ii mai iubim? Liam ne-a invatat sa nu renuntam niciodata la nimic, oricat de greu ar fi de obtinut, oricata lume ar sta in calea ta, sa nu renunti! Daca el ar fi renuntat sa lupte, poate One Direction nu ar fi existat, poate el nu ar mai fi.
Daca Liam poate si noi putem!

Sa mai slabim? Sa ne mai ingrasam? Sa ne machiem mai strident? Harry ne-a invatat ca suntem perfecte, nu avem nevoie de nimic ca sa ne imbunatateasca. Trebuie doar sa avem incredere in noi. Frumusetea nu sta in fuste scurte, tocuri inalte si machiaj cu tona, ea sta in suflet. Harry mereu a spus asta. De ce nu il ascultam?

Sa fii la fel ca ceilalti? Zayn ne-a invatat ca cel mai bine e sa fii diferit, unicat, deoarece asta te face special. Sa nu asculti de oamenii care vor sa iti faca rau, ei nu te cunosc, ei nu stiu cum esti tu cu adevarat, eu nu stiu nimic.

Sa fim tristi? Niall ne-a invatat sa fim mereu cu zambetul pe buze, sa nu lasam ca ura altora sa ne afecteze. Ne-a invatat ca nu trebuie sa fi acceptat de toata lumea, trebuie sa fii acceptat doar de cei carora le pasa cu adevarat.

Si cica au o influenta rea Scuteste-ma!

- Directionera?

-Pana cand moarte ne va desparti.

Daca nu va place shut up... toti va dati destepti pana dseschideti gura... -_- Directioner forever

| GabitaSt a răspuns:

Nu ii critic..sincer au unele melodii bune..altele mai plictisitoare..nu cred ca sunt gay..sunt doar niste prieteni foarte buni care se prostesc(ca orice prieteni nebuni)..eu ascult rap dar nu comentez despre alte genuri muzicale, cum fac altii..deci daca iti plac atunci asculta mrlodiile lor fara sa ii bagi in seama pe cei care ii critica pe 1D

| Elieadis_Georgiana_1989 a răspuns:

Hey, nu aveti dreptul sa vorbiti asa despre ei, nu, nu sunt gay sau alte prostii pe care, evident, le-ati inventat. Acele poze cu baietii care se sarutau, erau Photoshop (sper ca am scris bine ), credeti ce vreti, eu ma regasesc in melodiile lor, si daca nu va place trupa asta nu inseamna ca trebuie sa-i injurati! Nimeni nu a zis-o de aici, asa ca o voi face eu : SUNT O DIRECTIONERA. Directionera nu inseamna sa fii obsedat de cineva, Directionera inseamna da admiri un lucru cu adevarat! Mda, mai spun o data : SUNT O DIRECTIONERA PENTRU TOTDEAUNA!, Am vazut ca nu a zis nimeni aceasta chestie... P.S. Scuze daca mai sunt greseli in scris