| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre One Direction?
Ce parere aveti despre auditiile fiecarora dintre membri?
De cine va place cel mai mult din One Direction?
Argumentati

3 răspunsuri:
| VanillaBie a răspuns:

Imi plac mult, sunt niste luptatori si niste super eroi.
Harry a fost o dulsheata :3 Zayn era asa de emotionat, love it, Liam m-a lasat cu gura pana-n pamant, Louis era asaaaa un dulce! Iar Niall aducea mai mult ca niciodata cu un inger caruia ii era dor de casa (vedeti cum se uita in sus?)
Harry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Îmi plac mult.
Îmi place mult de Niall Horan, mi-a plăcut mult primul lor single "What makes you beautiful", tare piesa.
Te pup!

| facepalmlol a răspuns:

Ce poti sa-ti spun? Imi place trupa,imi plac vocile lor,imi place felul lor de a fi(sau ma rog, felul lor pe care cred eu ca-l au).
Mi se par toti draguti, dar Louis are ceva aparte, luand in considerare si descrierile din reviste plus multe alte chestii de pe net.
Mno, acum venind vorba despre auditii n-am idee ce-as putea sa comentez aici, pentru ca sincera sa fiu n-am stat sa hoinaresc youtube-ul pentru asa ceva.Vara trecuta am auzit de ei, asa ca nu prea cunosc multa din "istoria"lor. Oricum, toti sunt talentati si au voci frumoase.
Cantecele care-mi plac cel mai mult sunt:"what makes you beautiful","little things" si"rock me"
Dar tu?