| Deyutzica_5772 a întrebat:

Voua va place trupa Rebelde sau v-a placut? Stiu ca s-au despartit dar totusi inca va mai plac melodiile lor?

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

DA love struck.Eu inca ii ador si inca le ador melodiile :X.Rebelde a fost ca o lectie de viata pentru mine,mi-a dat incredere si m-a invatat sa lupt pentru valorile cu adevarat importante ca prietenia, increderea, iubirea :X.
Intotdeauna ii voi adora :X.

| mileyselydemy a răspuns:

Trupa Rebelde a foast trupa mea preferata. Pacat ca s-u despartit! Cel mai mult imi placea de Dulce-Maria iar melodiile mele preferata a fost: Rebelde(#1), Solo quedate en silencio(#2)si Otro Día Que Va(#3).

| Iisusa a răspuns:

Nu.