| anonim_4396 a întrebat:

Vrea cineva sa asculte prima mea melodie? click here http://www.youtube.com/watch?v=BB8D03G_TW4

Răspuns Câştigător
| FeelLove a răspuns:

Chiar imi place melodia, sunt frumoase versurile iar negativul chiar e superb. Imi place vocea ta, nu trebuie sa ai retineri, compune/canta mai multe melodii. Iti urez mult mult succes si sper sa ajungi cat mai departe cu acest talent. Pupici!:*

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

O ador love strucklove strucklove struck

| Gabriela100 a răspuns:

Foarte faina melodia. Felicitari! Tu esti in poza de pe video de pe youtube? Ai tot viitorul inainte in ceea ce priveste muzica. Esti f talentat! happy

| AlAndalus a răspuns:

Draguta melodie! Ti-am dat like big grin

| DannyD88 a răspuns:

Va multumesc mult, am vazut Criss ca mi-ai dat like si ai scris ceva, multumesc, multumesc si tie LilbadGirl, superb comentariul, Gabriela eu sunt cel din poza, sper ca nu te-am speriat prea tare sad nu am destule funde pentru toate 3.Este prima mea melodie, pana acum am scris doar poezii, multumesc mult tuturor kiss