| D_7219 a întrebat:

Vreau melodii de genul : Taylor Swift- You belong with me. Sau orice melodie de dragoste cu ideea ca. "o sa vezi tu cu cine ti`e bine" / "te iubesc ", fara manele. big grin

Răspuns Câştigător
| Offelia a răspuns:

Păi dacă tot îți place Taylor Swift, mai e una care cred c-ar fi pe gustul tău, cântată de ea. Se cheamă "Love story".
. Altele similare ar mai fi "Fallin' for you" de la Colbie Caillat, "I'm yours" de la Jason Mraz, "Stop and stare" de la One republic și."When a man loves a woman" de la Percy Sledge.

Dacă vrei mai multe melodii, uite un site cu un top drăguț de melodii pe tema asta: http://mag.weddingcentral.com.au/music/songs/love-songs.htm