| GEEKGODDESS a întrebat:

Dau funda. Spuneți-mi și mie niște melodii de dragoste, cum ar fi Taylor Swift - You Belong With Me, Damien Rice - 9 crimes, Birdy- Skinny love... vreau melodii mai triste happy

Răspuns Câştigător
| andrei2511 a răspuns:

So far away de la Avenged sevenfold, behind blue eyes de la Limp Bizkit, Cannonball de la Damin Rice, Jar of hearts de la Christina Perri, The scrientist de la Coldplay, give me love de la Ed Sheeran, She went quietly de la Charlie Winston, Hurt de la Johnny Cash, If i knew then de la Lady Antebellum, lovesong de la adele, I would die for you de la Matt Walters, my love de la Sia, Far away de la Nickelback, Poison and wine de la the civil wars, you and me de la Matthew Barber

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici, e un colaj intreg de ele
http://www.trilulilu.ro/......emporane-v
Te pup!

| b0ssu a răspuns:

RYAN FERGUSON ''Suddenly'