| miss_6576 a întrebat:

Vreau melodii de la Luna Amara. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| dianaxD a răspuns:

Lasa un mesaj cu id`ul tau si iti dau toata discografia:]:*.

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

1. Gri Dorian, 2. Oras, 3. Asfalt, 4. Ego nr. 4, 5. Rosu Aprins, 6. Your Garden, 7. Mara (acustic), 8. Dizident, 9. Antidot, 10. Folclor, 11. Simplify My Spider, 12. Stare De Gratie, 13. Tanagra Noise, 15. Unfed, 16. Ciudat,

1. Se intampla in Romania (ft. Andy Ghost), 2. Cui si spin, 3. Loc lipsa (ft. Ombaldon), 4. Intunecare, 5. Downtown Jesus, 6. Umbra copil, 7. Somn, 8. In cercuri, 9. Luni de fiere, 10. La vedere, 11. Lume oarba, 12. Albastru, 13. Din cercuri, 14. Hapiness Provider, 15. Din valuri ard (ft. M Iordache)

1.Into another, 2.Transitions, 3.Chihlimbar, 4. Unghii de drac, 5.True sunshine, 6.Deadends, 7.No return, 8.Kill the dancer, 9.Hunt the wire, 10. Floodmoses, 11.Little sun, 12.Mara [bonus track]

| Derye a răspuns:

Unghii de drac, somn, downtown jesus, happines provider, intunecare, loc lipsa.

Cele care imi plac mie.

| Izu.Punk a răspuns:

Luna amara - Rosu aprins
Luna amara - Asfalt
Luna amara - Unghii de drac
Luna amara - Chihlimbar
Luna amara - Albastru
Luna Amara - Folclor
Luna Amara - Gri Dorian
Luna Amara - Somn
Luna amara - Luni de fiere
Luna Amara - dizident
Luna Amara-Mara
Luna Amara - Little Sun
Luna Amara feat Ombladon-Loc Lipsa
Luna Amara - Intunecare
Luna Amara - Cui si Spin
Luna Amara - True Sunshine
Luna Amara - Oras
Luna Amara - Cuba
Luna Amara - Don't Let Your Dreams Fall Asleep
Luna Amara - Flood Moses
Luna Amara - In cercuri
cred ca mai sunt happy

| AnneeQ a răspuns:

Luna Amara - Antidot
Luna Amara - Loc lipsa
Luna Amara & Ombladon - Loc lipsa 2006
Luna Amara - Mara
Luna Amara - Orasul
Luna Amara - Rosu aprins
Luna Amara - Tanagra noise
Luna Amara - Unfed
Luna Amara - Your garden
Luna Amara - Asfalt
Luna Amara - Ciudat
Luna Amara - Cuba
Luna Amara - Dizident
Luna Amara - Ego nr. 4
Luna Amara - Folclor
Luna Amara - Gri dorian
Luna Amara - Interzis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anybody home?
vreau si eu cateva melodii.

| NexusHELPER a răspuns:

Stiu euuu...Luna Amara-rosu aprins, Luna amara-asfalt, Luna amara-gri dorian! si le vei mai gasi tu pe YOUTUBE...