| KeshaTikTok a întrebat:

Vreau multi cantareti-Rock.
Funda, la cei mai muti!

Răspuns Câştigător
| Emoooo a răspuns:

Salut! Uite aici:Slipknot, Korn, Sepultura, Mettalica, AC DC, Linkin Park, Nightwish, Evanescence, Tokio Hotel, Rammstein, Marylin Manson, Black Veil Brides, Asking Alexandria, Bring Me the horizon, Alesana, Paramore, Flyleaf, Kittie, Downstait, Green day, bullet for my valentine, skindred, Kiss, Lordi, my chemical romance, one republic, maroon 5, coldplay, epica, xandria, sirenia, dope, egypt central, static-x, sum 41, burzum, dimmu borgir, gorgoreth, accept, avril lavigne, we are the fallen, lacuna coil, joan jett, vanillla ninja, depeche mode, scorpions, pink floyd, demons &wizards, skillet, sonata arctica, queen, apocalyptica, bless the fall, three days grace, muse, simple plan, cargo, aia, coma, tiarra, bucium, bucovina, trooper, negura bunget, talisman, voltaj, dalriada, tales of dark, pantera, suicide silence, mona, foo fighters, theory of a deadman, switchfot. ti-am dat si trupe romanesti si screamo. Ai de unde alege. Sper ca te-am ajutat ^^

32 răspunsuri:
| KeshaTikTok explică (pentru RockinLife):

Nu... sper sa nu te apuci de manele, sa devii si tu cocalar ( sper sa nu ).
Nici eu nu suport manelele, si nici pe Guta si Salam. Cum nu suport increzutii, si sper sa nu te transformi in in asta.

Si am inteles ce ai zis. Doar ca atunci credeam ca esti si tu increzut.

Si acum o sa zic, ce o sa zic:
- nu imi place muzica Rock.
- nu ascult.
- sa nu ma crezi si pe mine din categoria aia
Si recunosc, sunt si anume piese Rock care imi plac. Dar de obicei, nu ascult Rock. Nu imi place de felul ei big grin

Răspuns utilizator avertizat