| Mojo1 a întrebat:

Vreau si eu cele mai noi melodii si trupe\cantareti rock. puppy dog eyes Dau funda la cele mai bune. :3

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Acu cateva zile Katy Perry a fost inclusa in Death Metal Hall Of Fame dupa ce a vandut 5 miliarde de copii ale albumului "Dead Babies Flying".
Poti sa asculti asta sau albumele de acu un an lansate de Nikky Minaj intitulate "I Have Dead Meat In My Butt" si "Please don't listen to rock music 'cuz u a stupid hoe".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eluveitie
Moonsorrow
Wintersun
Nirvana
Helloween
Stratovarius
Avantasia
Ensiferum
Katatonia
Lacuna Coil
Iced Earth.

| KazeXD a răspuns:

Bring Me The Horizon
Asking Alexandria
Black Veil Brides
Slipknot
AC/DC
Nirvana
Suicide Silence, etc.
Astea sunt care imi plac mie cel mai mult, melodiile le alegi tu happy.

| SShadoww a răspuns:

Eu ascult:
The Neighbourhood-(mie imi plac toate melodiile)Sweater weather,Afraid,Let it go,west coast etc.
Arctic Monkeys-Do I wanna know, Why'd you only call me when you're high,Arabella, Fluorescent adolescent, Don't sit down cause i've moved your chair etc
Metallica-Sad but true, The Unforgiven, One etc.
The 1975-What makes you beautiful, Chocolate, The city, Head.cars.bending etc
AC/DC-Back in black, Highway to hell
Alternosfera-de ex. Ploile nu vin, Arunca-mi, Wamintirile
Imagine Dragons
Green Day
System of a down
Nirvana
30 seconds to mars-conquistador,the race,hurricane
Kings of leon
Lacuna coil-heaven's a lie, spellbound
Royal Blood-Little monster,Out of the black,Come on over
Blues Saraceno-Save my soul,Evil ways
The pretty reckeless-heaven knows, Hit me like a man, Make me wanna die, Going to hell, You etc
Cam astea mi-au venit acum in minte. Sper ca asculti genurile astea. happy