| prizeFTW a întrebat:

Vreau trupe si cantareti de rock gen rammstein,evansence, ac dc. Funda

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Trupebig grinisturbed, dope, rammstein'', demon hunter, linkin parca...astea mi-au venit in minte acum.
Catareti:Slipknot, Korn, Sepultura, Mettalica, AC DC, Linkin Park, Nightwish, Evanescence, Tokio Hotel, Rammstein, Marylin Manson, Black Veil Brides, Asking Alexandria, Bring Me the horizon, Alesana, Paramore, Flyleaf, Kittie, Downstait, Green day, bullet for my valentine, skindred, Kiss, Lordi, my chemical romance, one republic, maroon 5, coldplay, epica, xandria, sirenia, dope, egypt central, static-x, sum 41, burzum, dimmu borgir, gorgoreth, accept, avril lavigne, we are the fallen, lacuna coil, joan jett, vanillla ninja, depeche mode, scorpions, pink floyd, demons &wizards, skillet, sonata arctica, queen, apocalyptica, bless the fall, three days grace, muse, simple plan, cargo, aia, coma, tiarra, bucium, bucovina, trooper, negura bunget, talisman, voltaj, dalriada, tales of dark, pantera, suicide silence, mona, foo fighters, theory of a deadman, switchfot. ti-am dat si trupe romanesti si screamo. Ai de unde alege. Sper ca te-am ajutat ^^

| prizeFTW explică (pentru 8mariastar):

Recomanda-mi cateva dintre ele care au melodii nebune satanisti etc. Ceva sa-mi ciobeasca timpanul

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Skillet, Red, Dead by april, Slipknot, Linkin Park, Apocalyptica etc.
Baftă.

| prizeFTW explică (pentru Musique):

Asa maaa. pe slipknot ii cautam.mersi

| grab a răspuns:

Romanesti sau straine?

La straine incearca ceva mai vechi dar de calitate: Monowar si Moonspell!

Bafta!

| ALEX2402 a răspuns:

Bullet for my valentine