| SSnarutoSS a întrebat:

Ce cantareti rock ascultati?

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Prea multi ca sa-i insir pe toti aici.La nivel de artisti solo,imi plac mult Yngwie Malmsteem,Steve Vai,Phil Collins,Rod Stewart,Eddie Vedder,Chris Cornell,Mercury,Sting etc.

La nivel de trupe : Rammstein,Dream Theater,Sepultura,Pink Floyd,Sleep Dealer, Dark Moor, Therion, Hammock, Testament si Slayer.

| CautNume a răspuns:

Cativa dintre ei:Evanescence, Linkin Park, Three Days Grace, Nirvana, Queen, Red Hot Chili Peppers, Metallica, 30 Seconds To Mars...

| thegatekeeper a răspuns:

Megadeth, Children of Bodom, Slayer, Moonspell, Guns n' Roses, Motley Crue, Finntroll, Ensiferum, Rammstein, Iron Maiden, Metallica, AC/DC, Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Kalmah, Aerosmith, Alice Cooper, Kiss, Led Zeppelin, Scorpions, Deep Purple, Cargo, Mayhem, Dimmu Borgir si multe altele.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Thrash Black Death Heavy Power Folk Groove

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel, canta rock-pop tipii.

| Aneurysm a răspuns:

Trupe, nene, trupe ascult. Acult di tăti, grunge (Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains, Mother love bone), metal (Metallica, Megadeth, Slayer, Guns N' Roses, Black Sabbath, Nightwish, Iron Maiden, Judas Priest, Pantera, Motorhead, şamd) şi alte genuri (Queen, Green Day, şamd). Mi-e lene să dau toate exemplele acum.

| Raducu95 a răspuns:

NickelBack
Linkin Park
Genesis
Phill Collins
Queen
Red Hot Chilli Peppers
Rammstein
Sting
rolling stones

| MaxEnergyzed a răspuns:

Avril Lavigne,ACDC,Scorpions, Evenscene, Iris, B.J, etc...

| bbyu2 a răspuns:

Mie-mi place rock-ul simfonic pentru ca e alcatuit din muzica clasica si rock. De exemplu NIGHTWISH, EPICA...