| hadasan a întrebat:

Vreau niste melodii gen screamo ceva de genu brokencyde dar cantate de altcineva

Răspuns Câştigător
| zuzu_5907 a răspuns:

Cauca Eyes set to kill is geniali jurr daca vrei screamu Eyes Set To Kill -Darling sau Bring me the horizon - pray for plagues. Bring me the horizon e ceva in genul cremo nu mai stiu cum ii zicea la genul lor de muzica, eu personal nu prea mai ascult scremo, dar am ascultat mult timp mai demult scremo, hardcore, emocore, punk