| ViseleSmulgGratii a întrebat:

Vreau niste melodii greu de cantat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adele-Set fire to the rain, Michael Jackson-gIve to me, Celine Dion-My heart will go on.

| Weedier a răspuns:

Ce înţelegi prin asta? :/
Că pot fi cu tonalităţi diferite [ sau cum dracu` se numesc, ălea cu multe,, urcuşuri şi coborâşuri" ] sau melodiile rap, cele în care artistul cântă foarte repede.Mă rog, melodia pe care nici până în ziua de azi nu o pot cânta:
http://www.youtube.com/watch?v=8gyLR4NfMiI&feature=player_detailpage

| ViseleSmulgGratii explică (pentru Weedier):

Vorbesc de tonalitati.
Am un proiect si trebuie sa cant. Daca tot ma fac de ras, macar sa ma fac pana la capat.

| Weedier a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Ştiu o melodie, dar are şi parte de rap.So,n-am ce să-ţi recomand, că nu-mi plac melodiile de genu` ăsta.