| Sfaterly a întrebat:

Vreau niște melodii mișto, să fie blană! Să aibă Instrumentalul mișto și sa conțină și cuvinte mai vulgare ca nu ma supar. Gen melodiile lui Skunk..sunt mișto. happy

Răspuns Câştigător
| bluelemOnhamOn a răspuns:

XXXtentacion - #ImSippinTeaInYourHood
Yung Lean- Kyoto, Diamonds
Bones- The Art of Cremation, Black Mold
Bobby Shmurda - Hot Nigga
Chris Travis- Crunch Time, 9k Freestyle
ItsOkToCry- Muder Me Slowly; Murder Me Softly, Ego Death, ryp, overdose
Rae Sremmurd- Up Like Trump ( mor rolling on the floor) ), Black Beatles etc
Nu cred ca vrei mai multe, gen, am scris ce imi plac mie. cele mai multe au versuri vulgare, dar toate in engleza, sper ca nu e o problema, in rest, versurile sunt bune si bass-ul la fel happy
Sper sa-ti placa macar cateva dintre ele

| Sfaterly explică (pentru bluelemOnhamOn):

Sunt perfecte! laughing) mersi mult!

1 răspuns: