| Funny0Face a întrebat:

Vreau niste melodii noi ex 2010-2011... dau funda... repede plz

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Funditza batting eyelashes ?
Ultimele sunt noi happy

•David Deejay feat Dony
-Tempation
-Nasty dream
-Sexy thing
-So bizzare
-Jacuzzi
-Kiss the deejay
-So high
•David Guetta feat Akon-Sexy chick
•David Guetta feat Kelly Rowland-When love takes over
•Dj Layla feat Alissa
-Single lady
-Butterfly
-Planet mars
-The city of the crying hearts
•Dj Andi feat Stella-Freedom
•Edward Maya
-This is my life
-Stereo love
•Basshunter
-Now you`re gone
-All i ever wanted
-I promysed myself
•Residence Deejays feat Frissco-Sexy love
•Alex Under Base feat Frissco
-Free
-Privacy
•Dj Andi feat Stella-To the moon
•Jay Sean feat Lil`Wayne-Down
•Jason Derulo-Watcha say
•Liviu Hodor feat Tara-Happy for you
•Anya feat JaiKo-One
•Dj Sava feat Raluk-September
•Activ-Feel good
•Taio Cruz-Break your heart
•Andreea Banica feat Dony-Samba
•Play and Win-Only
•Morris
-Desire
-Morning light
•JlS-Beat again
•Lip &John Puzzle feat Chriss-I miss you
•Marius feat Giulia-Rain
•Tom Boxer-Dancing
•Claudia Cream
-Candy
-Don`t miss missing you
•Nexx-Syncronize lips
•Kat de Luna-Run the show
•Ian Carey-S.O.S
•Akon
-Beautiful
-Silver and gold
-Smack that
-Africa
•Connect-r
-Burning love
-Cand te-am vazut prima oara
-Murderer
-Daca dragostea dispare
-Dragoste la prima vedere
•Lady Gaga
-Bad romance
-Paparazzi
-Just dance
-Poker face
-Starstruck
-Telephone
-Love game
-Glitter and grease
•Pussycat Dolls
-Stick with you
-Hush,hush
-Don`t cha
-I hate this part
-Buttons
-I don`t need a man
- Jay ho
-When i grow up
•Inna
-Hot
-Love
-Amazing
-Deja vu
-On&on
-Oare
-Goodbye
-Good morning
-10 minutes
-Don`t let the music die
-Sorry
-Ladies
-Never
-Feelo
-Fever
-It's over
-Merry Christmas
-Left right
-Nights and days
-Fall
-Forever
-I can be your love
-I wanted you
-No limit
-Seniorita
-July
-London's rain
•David Guetta vs THe Egg-Don`t let mt go
•Justin Timberlake feat Snoop Dog-Signs
•Justin Timberlake-Dead & gone
•Iyaz
-Replay
-Solo
•Deepcentral
-In love
-Russian girl
•Miley Cyrus
-See again
-Party in the U.S.A
•Morris ft.Sony Flame-Havana lover
•Rihanna-Rude boy
•Black Eyed Peas - Alive
•JoJo - Impossible to love you
•Timbaland & JoJo - Losing control
•Britney Spears - Infectious
•Puya
-Sus pe bar
-Fresh
-Change
-Undeva-n Balcani
-V.I.P
-Domnisoara din Timisoara
•Alex-Turnin
•Beyonce-Diva
•Selena Gomez-Naturally
•Lady Gaga-Monster
•Lora ft Sonny Flame-Came along
•Dalma-I'm running
•Pussycat Dolls - Bottle Pop
•Madonna
-Hung up
-Revolver
•Cristina Rus-I don`t see ya
•Eddy Wata-I love my people
•Tokio Hotel-Automatisch
•Agnes-Release me
•Jay-z feat Rihanna-Run this town
•Ashley Tisdale- It's Alright, It's Ok
•Ke$ha
-Tik tok
- Kiss'n'tell
- You're love is my drug
-Boom boom bang
-Blah blah blah
•Jay Ko feat Anya- Baby don't you cry
•Jay Sean- Lights of
•Jay Sean feat Sean Paul- Do you remember
•Lady GaGa- Reloaded
•Rihanna- Goodbye
•Shakira
- Gypsy
-When ever,when ever
-She wolf
-La tortura
•Xonia- Take the lead
•Timbaland feat Katy Perry- If we ever meet again
•Play and Win
-Slow motion
-Like it
-Summer time
-Close the door
-Angel
-Black Sea
-Good bye blue sky
-Bells
•AlexUnder Base feat Lys-Drums
•Residence Deejays feat Frissco-Lovely smile
•Alex Velea-Don`t say it`s over
•Iyaz-Pyramid
•Nick Kamarerra feat Phelipe-Reason for love
•Rihanna-Rude boy
•Mossanno
-Zaharinhio
-Indianotech
•Morris-Angel eyes
•John Puzzle-Hear the colours
•Timberland-If ve ever meet again
•Xonia-Take the lead
•David Deejay feat Dony
-Tempation
-Nasty dream
-Sexy thing
-So bizzare
-Jacuzzi
-Kiss the deejay
-So high
•David Guetta feat Akon-Sexy chick
•David Guetta feat Kelly Rowland-When love takes over
•Dj Layla feat Alissa
-Single lady
-Butterfly
-Planet mars
-The city of the crying hearts
•Dj Andi feat Stella-Freedom
•Edward Maya
-This is my life
-Stereo love
•Basshunter
-Now you`re gone
-All i ever wanted
-I promysed myself
•Residence Deejays feat Frissco-Sexy love
•Alex Under Base feat Frissco
-Free
-Privacy
•Dj Andi feat Stella-To the moon
•Jay Sean feat Lil`Wayne-Down
•Jason Derulo-Watcha say
•Liviu Hodor feat Tara-Happy for you
•Anya feat JaiKo-One
•Dj Sava feat Raluk-September
•Activ-Feel good
•Taio Cruz-Break your heart
•Andreea Banica feat Dony-Samba
•Play and Win-Only
•Morris
-Desire
-Morning light
•JlS-Beat again
•Lip &John Puzzle feat Chriss-I miss you
•Marius feat Giulia-Rain
•Tom Boxer-Dancing
•Claudia Cream
-Candy
-Don`t miss missing you
•Nexx-Syncronize lips
•Kat de Luna-Run the show
•Ian Carey-S.O.S
•Akon
-Beautiful
-Silver and gold
-Smack that
-Africa
•Connect-r
-Burning love
-Cand te-am vazut prima oara
-Murderer
-Daca dragostea dispare
-Dragoste la prima vedere
•Lady Gaga
-Bad romance
-Paparazzi
-Just dance
-Poker face
-Starstruck
-Telephone
-Love game
-Glitter and grease
•Pussycat Dolls
-Stick with you
-Hush,hush
-Don`t cha
-I hate this part
-Buttons
-I don`t need a man
- Jay ho
-When i grow up
•Inna
-Hot
-Love
-Amazing
-Deja vu
-On&on
-Oare
-Goodbye
-Good morning
-10 minutes
-Don`t let the music die
-Sorry
-Ladies
-Never
-Feelo
-Fever
-It's over
-Merry Christmas
-Left right
-Nights and days
-Fall
-Forever
-I can be your love
-I wanted you
-No limit
-Seniorita
-July
-London's rain
•David Guetta vs THe Egg-Don`t let mt go
•Justin Timberlake feat Snoop Dog-Signs
•Justin Timberlake-Dead & gone
•Iyaz
-Replay
-Solo
•Deepcentral
-In love
-Russian girl
•Miley Cyrus
-See again
-Party in the U.S.A
•Morris ft.Sony Flame-Havana lover
•Rihanna-Rude boy
•Black Eyed Peas - Alive
•JoJo - Impossible to love you
•Timbaland & JoJo - Losing control
•Britney Spears - Infectious
•Puya
-Sus pe bar
-Fresh
-Change
-Undeva-n Balcani
-V.I.P
-Domnisoara din Timisoara
•Alex-Turnin
•Beyonce-Diva
•Selena Gomez-Naturally
•Lady Gaga-Monster
•Lora ft Sonny Flame-Came along
•Dalma-I'm running
•Pussycat Dolls - Bottle Pop
•Madonna
-Hung up
-Revolver
•Cristina Rus-I don`t see ya
•Eddy Wata-I love my people
•Tokio Hotel-Automatisch
•Agnes-Release me
•Jay-z feat Rihanna-Run this town
•Ashley Tisdale- It's Alright, It's Ok
•Ke$ha
-Tik tok
- Kiss'n'tell
- You're love is my drug
-Boom boom bang
-Blah blah blah
•Jay Ko feat Anya- Baby don't you cry
•Jay Sean- Lights of
•Jay Sean feat Sean Paul- Do you remember
•Lady GaGa- Reloaded
•Rihanna- Goodbye
•Shakira
- Gypsy
-When ever,when ever
-She wolf
-La tortura
•Xonia- Take the lead
•Timbaland feat Katy Perry- If we ever meet again
•Play and Win
-Slow motion
-Like it
-Summer time
-Close the door
-Angel
-Black Sea
-Good bye blue sky
-Bells
•AlexUnder Base feat Lys-Drums
•Residence Deejays feat Frissco-Lovely smile
•Alex Velea-Don`t say it`s over
•Iyaz-Pyramid
•Nick Kamarerra feat Phelipe-Reason for love
•Rihanna-Rude boy
•Mossanno
-Zaharinhio
-Indianotech
•Morris-Angel eyes
•John Puzzle-Hear the colours
•Timberland-If ve ever meet again
•Xonia-Take the lead
•Akcent-Love stoned
•Sean Paul-Press it up
•Nelly Furtado-Say it right
•Owl City-Firefiles
•Justin Bieber-Baby
•Shakira-Gypsy
•Narcotic Sound and Christian D - Mamasita
•Enrique Iglesias-Push
•Baby Bash feat Sean Kingston-What is it
•Gwen Stefani-Rich girl
•Radio killer-Be free
•Morris - Angel Eyes
•Mossano - Zingarinho
•Alexandra Stan-Lollipop
•Usher feat Will.I.Am -OMG
•Rihanna-Rockstar
•Dj Sava & Raluka-I like the trumpet
•Alex Velea - Don`t say it`s over
•Silvia feat. Dj Ryno - Stereo
•David Guetta - Choose
•Travie McCoy-Billioair
•Lena-Satellite
•Miley Cyrus - Can't be tamed
••Dj Zet - Turn on my radio
•Lady Gaga - Dance in the dark
-Alejandro
•Justin Timberlake - Carry out
•Sean Kingston Ft Justin Bieber - Ennie Meenie
•Pixie Lott - Turn it up
•Smiley - Love is for free
•Smiley - Ploua
•Connect-r - Still
•The Pretty Reckless - Make me wanna die
•Jeremith - Birthday sex
•AlexUnder Base feat Lys-Drums
••AlexUnder Base feat Mirela-Feelings
•Dj Layla & Dee-Dee- Planet Mars
-The city of the sleeping hearts
•David Guetta Ft Kid Cudi - Memories
•Dj Project feat Giulia – Regrete
•Tom Boxer feat. Antonia – Shake It Mamma
•Timbaland Feat Katy Perry-If you ever meet again
•Shakira-Gipsy
•Taio Cruz feat Ke$ha – Dirty Picture
•Nick Kamarera feat. Mike Diamondz – Thailanda
•Delyno feat. LooLoo - Private Love
•Anya - Beautiful World
•Alessia-No more
-Boro na su po
•David Guetta - Summer Moon
•Delyno feat Park Place-I have the world
•Jay Sean-2012
•Lady Gaga feat RIhanna-Ready
•Heaven-Sexy girl
•Mario Bischin feat.Revolt Klan - ID Lover
•Kamelia-Dreamin`
•Deepcentral_-Music makes me free
•Tasha feat Rizo-I`m free
•Alexandra Stan -Saxo Beat
•Alessia-Boro na su po
•Dj Robert Geogescu ft Lara -I can feel
•Jaimy And Kenny D. – Caught Me Running
•Bob Sinclar - Love You No More
•DeepSystem feat. Flavius – Arabesque
•TM Project-high feeling
•Milana - Losing Control
•Delyno & Emrah Ish Feat. LooLoo - Private Love
•Armin van Buuren - Full Focus
•Dj Robert Georgescu ft Lara - BeBide YouAlexUnder Base Ft. Lys - Call Again
•Cristina Spatar - Embrace
•Nicki Minaj & The Island Boys - The Creep
•Xonia ft. Deepcentral - Hold On
•Raya – Beauty
•APPLE JUICE - Saxo Club ( Pa Pa Pi )
•Green Noise & Pillman - Soul Meditation
•Dj Rynno, Sylvia & Phelipe - Work It
•Residence Deejays & Frissco - ECHO
•Play&Win - Ya
•BbZaBaVa feat DJ Jonnessey & Aner - You
•La Fouine - Stan Smith
•Saranda - Hadysee by Dony & The Kid
•Toni Tone feat. Lexi - Forever Alive
•RedCode - Mr. Right
•Mohombi ft. Nelly - Miss Me
•Neylini - Ninja Boy
•AlexUnder Base Ft. Lys - Call Again
•Cristina Spatar - Embrace
•Nicki Minaj & The Island Boys - The Creep
•Dony ft. Elena Gheorghe - Hot girls
•Mccoy Vs. Xonia - It's Beautiful One
•Mann feat 50 Cent - Buzzin
•Deepcentral - Back 2 Life

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Andreea Balan - Crazy About You
http://www.youtube.com/watch?v=B2N6HT0RYKA

Corina feat. JJ - No sleeping
http://www.youtube.com/watch?v=gzOUTI2K_Yw

Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito
http://www.youtube.com/watch?v=6G47lgg0x5w&feature=related

Mattyas ft Kristina / Secret love
http://www.youtube.com/watch?v=nzj5Bcr5r_k&feature=related

Mattyas - Missing you
http://www.youtube.com/watch?v=msmz27Y-n8w

Enrique-Tonight (I'm Lovin' You)
http://www.youtube.com/watch?v=Jx2yQejrrUE

Vescan - Doua Vieti (Oo da):x
http://www.youtube.com/watch?v=nBHxS2MjC7w

B.U.G. Mafia - La Fel De Prost Ca Tine (feat. Bogdan Dima)
http://www.youtube.com/watch?v=ZOJA8gtNdBQ

B.U.G. Mafia - Cat Poti Tu De Tare (feat. Bodo)
http://www.youtube.com/watch?v=ZhL2-hWfE-ca&feature=related

Multeee!:x
Daca vrei da'mi id si iti mai spun/trimit:P

| RфZaημtzα a răspuns:

Andra-Somethin new
Dansa Bonito
Rihana-Only Girl

| AnutzaTa a răspuns:

Narcotic Sound Christian D - Mamasita (Emil Lassaria Remix) romaneasca 23 Februarie 2011 3
2. Suie Paparude - Pentru Inimi (Emil Lassaria Remix) romaneasca 23 Februarie 2011 3
3. F Charm - Asesina (Emil Lassaria Remix) romaneasca 23 Februarie 2011 4
4. DANIEL CREED - INSOMNIA (RADIO EDIT) romaneasca 23 Februarie 2011 3
5. DANIEL CREED - INSOMNIA (CLUB EDIT) romaneasca 23 Februarie 2011 2
6. Christian Matt feat. Simone - My Love (Radio Edit) romaneasca 23 Februarie 2011 8
7. Cabron - Stai chill [ONtheAIR] romaneasca 23 Februarie 2011 6
8. Bogdan de la Cluj - Aragazul [VIDEO ORIGINAL] videoclipuri 23 Februarie 2011 7
9. Bogdan de la Cluj - Aragazul [ORIGINAL CD] manele 23 Februarie 2011 16
10. Denisa - Ce mult te iubeam (Originala) manele 23 Februarie 2011 17
11. Denisa - Ce rost are viata mea (Originala) manele 23 Februarie 2011 11
12. Denisa Si Mr.Juve - Spune-mi de ce (Originala) manele 23 Februarie 2011 11
13. Nicolae Guta - Zi si noapte (Originala) manele 23 Februarie 2011 19
14. Selectie Manele Noi - 23 FEBRUARIE 2011(Super Hituri) albume 23 Februarie 2011 26
15. Denisa Si Mr.Juve - La toate as renunta (Originala) manele 23 Februarie 2011 8
16. Discoteca Manelelor Vol.8 2011 albume 23 Februarie 2011 20
17. Discoteca Manelelor Vol.7 2011 albume 23 Februarie 2011 18
18. NICOLAE GUTA DENISA - AM NEVOIE DE IUBIRE ALBUM ORIGINAL albume 23 Februarie 2011 51
19. Mihaita Piticu - Mireasa mea 2011 manele 23 Februarie 2011 24
20. Enrique Iglesias Ft Ludacris - Tonight (Bootleg Mix) (By Radio DYA) house 23 Februarie 2011 13
21. Shontelle - Impossible (Romeyboy Remix) (By Radio DYA) house 23 Februarie 2011 16
22. Selena Gomez - Naturally (Bootleg Mix) (By Radio DYA) house 23 Februarie 2011 6
23. DANIEL CREED - INSOMNIA (RADIO EDIT) romaneasca 23 Februarie 2011 18
24. DANIEL CREED - INSOMNIA (CLUB EDIT) romaneasca 23 Februarie 2011 11
25. Cabron - Stai chill [ONtheAIR][By Hahaha Production] romaneasca 23 Februarie 2011 22
26. Nonis G - Flyin away (Radio Version) romaneasca 23 Februarie 2011 23
27. EMIL LASSARIA - Star 69 (Original Version) romaneasca 23 Februarie 2011 19
28. Adina Zotea - S.O.S romaneasca 23 Februarie 2011 17
29. Deepcentral - Back 2 live (Dj Roister Ft. Addy Re-mode MIX) romaneasca 23 Februarie 2011 25
30. Discoteca Manelelor Vol.6 2011 albume 23 Februarie 2011 46
31. Discoteca Manelelor Vol.5 2011 albume 23 Februarie 2011 19
32. Selecti Manele Love 22 Februarie 2011 [Full Album] albume 22 Februarie 2011 54
33. NICOLAE GUTA - DE TINE M-AM INDRAGOSTIT manele 22 Februarie 2011 128
34. Alex de la Orastie Aurelian - Dintr-o lada prafuita manele 22 Februarie 2011 51
35. Yunna Dj Little - Say Goodbye [Official Extended mix] romaneasca 22 Februarie 2011 22
36. Jolie. - All I Need Is U [Radio Edit] romaneasca 22 Februarie 2011 23
37. F Charm - Asesina [Emil Lassaria Remix] romaneasca 22 Februarie 2011 18
38. EMIL LASSARIA - La la land [Xtd vers] romaneasca 22 Februarie 2011 14
39. DJ NICK MISS MEWY - I wanna [Llp rmx] romaneasca 22 Februarie 2011 13
40. Andreea Banica - Love in Brasil [Speak One Remix] romaneasca 22 Februarie 2011 9
41. Dj Andi feat Stella - Happiness (Official Video HD) videoclipuri 22 Februarie 2011 17
42. Antonina - Tochno Tam 2011 videoclipuri 22 Februarie 2011 21
43. Skizzo Skillz - Cum o cheama (Official HD Video) videoclipuri 22 Februarie 2011 12
44. Yunna Dj Little - Say Goodbye (Official Original Version) romaneasca 22 Februarie 2011 13
45. SORINEL PUSTIU - IUBIREA E FACUTA PENTRU NOI [LIVE LA BIO BIO] manele 22 Februarie 2011 27
46. COPILU DE AUR - BOIERUL BOIER RAMANE 2011 manele 22 Februarie 2011 31
47. COPILU DE AUR - AZI E SARBATOARE 2011 manele 22 Februarie 2011 26
48. COPILUL DE AUR - CE RAU DOARE [LIVE LA BIO BIO] manele 22 Februarie 2011 10
49. Preslava - Mrusno i poleka (Official Music Video HD) videoclipuri 22 Februarie 2011 8
50. Sisu feat. Angeles - Am nevoie de rabdare [Official Video] videoclipuri 22 Februarie 2011 26
51. Bomba Tiganilor [Album Full Original] albume 22 Februarie 2011 139
52. Narcotic Sound & Christian D - Mamasita (Emil Lassaria Remix) romaneasca 22 Februarie 2011 14
53. Suie Paparude - Pentru Inimi (Emil Lassaria Remix) romaneasca 22 Februarie 2011 18
54. Timbaland Ft. Elton John - 2 Man Show (Cool Project ft DJ Serhio Remix) house 22 Februarie 2011 26
55. Mark Knight ft Wolfgang Gartner vs. Madonna - Conscindo Music (Mashup) house 22 Februarie 2011 13
56. Ne-Yo - Tonight (Give Me Everything) (Prod.By David Guetta) straina 22 Februarie 2011 29
57. Keri Hilson - Captain Song (prod. Polow Da Don) straina 22 Februarie 2011 13
58. Akon Feat Pitbull ft Jermaine Dupri - Boomerang straina 22 Februarie 2011 23
59. Sasa Matic ft. Rada Manojlovic - Mesaj mala (RmX by Dj-Ole) straina 22 Februarie 2011 30
60. PRESLAVA - MRUSNO I POLEKA 2011 straina 22 Februarie 2011 19
61. Lady Gaga - Born This Way straina 22 Februarie 2011 27
62. Dj Zoki ft. Sale M - Stereo Harmonika 2011 straina 22 Februarie 2011 22
63. Dj Novo ft. Dzani Dji - Balkan Boom 2011 straina 22 Februarie 2011 20
64. Dado Polumenta - Luda kao ja (RmX by Dj Secko) straina 22 Februarie 2011 15
65. VOXIS - TELL ME EVERYTHING [DALVEE CLUB REMIX] romaneasca 22 Februarie 2011 16
66. Mt Eden - Frozen Rain (Stefi M Bootleg) romaneasca 22 Februarie 2011 15
67. Jimmy Dub - Crazy Lady (Original Radio Edit) romaneasca 22 Februarie 2011 28
68. Funky Elements ft MC Robinho - Boom Boom (Original Radio Edit) romaneasca 22 Februarie 2011 34
69. Funky Elements ft MC Robinho - Boom Boom (Extended Club Mix) romaneasca 22 Februarie 2011 16
70. Dizzy Deejays - Shake that body on Arabic Sunrise (Deejay Oxxye Edit) Dan Balan - Chica bomb (DJ Ovidiu Larion Rework) romaneasca 22 Februarie 2011 14
72. LEONARD - DE TE UITI LA MASA MEA [ORIGINALA] [BOMBA TIGANILOR] manele 21 Februarie 2011 29
73. DAN KIRIKA - CE DACA LUMEA TOATA manele 21 Februarie 2011 19
74. SORINEL PUSTIU - Live Hanul Lautarilor albume 21 Februarie 2011 27
75. RedCode - Mr. Right romaneasca 21 Februarie 2011 34
76. Paul Daniel - The Story romaneasca 21 Februarie 2011 22
77. 20 Tracks 4 Your Car Vol.125 MP3 2011 albume 21 Februarie 2011 35
78. 20 Tracks 4 Your Car Vol.124 MP3 2011 albume 21 Februarie 2011 28
79. February 2011 Mix - Best Electro Dirty Dutch House Music house 21 Februarie 2011 27
80. Top New House Music 2011 Mix Club Hits Dance Music Clubbing Vol2 house 21 Februarie 2011 22
81. Vescan - Doua Vieti (Oo da) romaneasca 21 Februarie 2011 24
82. Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (official radio edit) romaneasca 21 Februarie 2011 53
83. Baby Minune - Valoare Valoare (Bella Venezia Chirnogi) manele 21 Februarie 2011 85
84. Baby Minune - Bulgareasca 2 (Bella Venezia Chirnogi) manele 21 Februarie 2011 37
85. Baby Minune - Bulgareasca (Bella Venezia Chirnogi) manele 21 Februarie 2011 36
86. Baby Minune - Tamball Bass (Bella Venezia Chirnogi) manele 21 Februarie 2011 33
87. Baby Minune - La Multi Ani (Bella Venezia Chirnogi) manele 21 Februarie 2011 33
88. Baby Minune - Bulgare De Zapada (Bella Venezia Chirnogi) manele 21 Februarie 2011 60
89. Stromae - Alors On Danse (Mowgli Remix) house 21 Februarie 2011 31
90. September - Me & My Microphone (Original) house 21 Februarie 2011 35
91. Laidback Luke ft Steve Aoki - Turbulence feat. Lil Jon (Inquisitive Edit) house 21 Februarie 2011 24
92. DJ Internullo - Big town (Endroo Remix 2011) house 21 Februarie 2011 24
93. Chris Brown feat. Benny Benassi - Beautiful People (Original Extended Mix) house 21 Februarie 2011 31
94. Adele - Rolling In the Deep (Benny Royal Re-Fix) house 21 Februarie 2011 25
95. Abraham Ace - Ibiza Calling (Original Mix) house 21 Februarie 2011 28
96. Mario - That Shit 2011 straina 21 Februarie 2011 25
97. Madcon feat. Ameerah - Freaky Like Me straina 21 Februarie 2011 20
98. Keri Hilson feat. R.Kelly and Claude - Room 2011 straina 21 Februarie 2011 18
99. Jeremih ft. 50 Cent - Down On Me (U Jay Remix) straina 21 Februarie 2011 20
100. Don Omar Ft Syko El Terror - De Hombre A Hombre (Love Is Pain) straina 21 Februarie 2011 33
101. Clinton Sparks Feat. Diddy - Rockin With The Best straina 21 Februarie 2011 6
102. Xela Nam feat LU-K ft. Makru - Street Style [ Imnul Cupei Liceelor la Street Dance ] romaneasca 21 Februarie 2011 36
103. Voxis - Tell me everything (Julyan Dubson ft. K-Liv Remix Radio Edit) romaneasca 21 Februarie 2011 23
104. Voxis - Tell me everything (Julyan Dubson ft. K-Liv Remix Extended Mix) romaneasca 21 Februarie 2011 15
105. Tony Ray feat. Vanda - A New Life (Reworked 2011) romaneasca 21 Februarie 2011 26
106. Stripes ft. Furious Stylez - Muzica (produs de Romman) romaneasca 21 Februarie 2011 23
107. Real Mccoy Vs. Xonia - Its Beautiful One (Dj.TayNa and Chris Ferres Bootleg Mix 2011) romaneasca 21 Februarie 2011 29
108. Nicky, Luc1one Si ASU - Russian Mafia 2011 [Radio Edit] romaneasca 21 Februarie 2011 23
109. Jimmy Dub - Lets Play (Original Radio Edit) romaneasca 21 Februarie 2011 26
110. Dj Boby - Chitara si Beat 2011 romaneasca 21 Februarie 2011 19
111. BABI MINUNE SI FORMATIA DORU DE LA OLTENITA(Album original) albume 20 Februarie 2011 44
112. FLORIN SALAM - CE INSEAMNA SA IUBESTI EXCLUSIV manele 20 Februarie 2011 179
113. TBoys-In trecut (video) videoclipuri 20 Februarie 2011 7
114. TBoys-Iluzii (video) videoclipuri 20 Februarie 2011 6
115. TBoys-Peste nori (Video) videoclipuri 20 Februarie 2011 7
116. TBoys-My lover romaneasca 20 Februarie 2011 15
117. TBoys-Numai tu romaneasca 20 Februarie 2011 14
118. TBoys-Vino sa iti spun romaneasca 20 Februarie 2011 8
119. TBoys-Alaturi de ingeri (Cover 3SE) romaneasca 20 Februarie 2011 12
120. TBoys-Alerg romaneasca 20 Februarie 2011 4
121. TBoys-Iluzii romaneasca 20 Februarie 2011 5
122. TBoys-Nu mai vreau romaneasca 20 Februarie 2011 11
123. TBoys-Cu tine romaneasca 20 Februarie 2011 7
124. TBoys-Peste nori romaneasca 20 Februarie 2011 11
125. TBoys-Pana cadem romaneasca 20 Februarie 2011 4
126. LIVE FLORIN SALAM - TUB BA TUB BA SALAM TURBATU manele 20 Februarie 2011 129
127. Selectie Manele Noi 20 Februarie 2011 albume 20 Februarie 2011 120
128. Compilation From Hell Vol.30 2011 albume 20 Februarie 2011 30
129. Compilation From Hell Vol.29 2011 albume 20 Februarie 2011 17
130. DANCE HITS Vol 158 2011 albume 20 Februarie 2011 33
131. Dan Draghici - Am plecat sa fac bani in lume manele 20 Februarie 2011 40
132. Nicky, Luc1one Si ASU - Russian Mafia manele 20 Februarie 2011 37
133. Danut Pustiu - Cine ma face fericit manele 20 Februarie 2011 25
134. Stromae - Alors On Danse (Mowgli Remix) straina 20 Februarie 2011 14
135. Danut Pustiu - Cine ma face fericit 2011 manele 20 Februarie 2011 18
136. Top 20 Vibe FM (20 Vibes) - 19 Februarie - 2011 albume 20 Februarie 2011 66
137. Snap Pitbull - Rhythm Is A Dancer (Dj LiL Prince Remix) straina 20 Februarie 2011 61
138. R Kelly Ft Keri Hilson - Number One (Lil Mike Remix) straina 20 Februarie 2011 17
139. Dj Smiley - Entspannung 2011 straina 20 Februarie 2011 30
140. Dizzy Deejays ft Impossible Vibe - When The Moon [Official Radio Version] Susanu si Formatia Rechinii - Inimioara manele 20 Februarie 2011 83
142. Fentam Terra - Alerg romaneasca 20 Februarie 2011 19
143. RADIO ZU - MOST WANTED 40 ( 19 Februarie 2011 ) albume 20 Februarie 2011 107
144. Tom Laws - Rapid Wire (Tom Hades Remix) house 20 Februarie 2011 15
145. Easytech ft. Pitbull - Calabria 2011 (Deejay Fiesto Vocal Mix) house 20 Februarie 2011 17
146. Bob Sinclar feat. Sean Paul - Tik Tok (Dimitri Vegas Like Mike Remix) house 20 Februarie 2011 23
147. Inna - Sun is UP (Mico Remix) romaneasca 20 Februarie 2011 26
148. Imnul - Oaia mea romaneasca 20 Februarie 2011 45
149. DJ Smash feat Dan Balan - From Russia With Love Chica Bomb (Elastic Deejays MashUp) romaneasca 20 Februarie 2011 43
150. Antoine Clamaran - Get Up romaneasca 19 Februarie 2011 51
151. Gaby Din Giulesti - Stop la smecherie (Dedicatie Pentru KefdeKef) manele 19 Februarie 2011 76
152. Gaby Din Giulesti - Fata cu chipul de zana (Dedicatie Pentru KefdeKef) manele 19 Februarie 2011 38
153. Garantat 1000 la suta albume 19 Februarie 2011 143
154. COPILUL DE AUR - LA BIO BIO 2011 [ALBUM LIVE] albume 19 Februarie 2011 72
155. PETRICA CERCEL - DUMLA DA DA (LA HANUL LAUTARILOR) manele 19 Februarie 2011 45
156. SPOT BOMBA TIGANILOR manele 19 Februarie 2011 42
157. Discoteca Manelelor Vol.4 2011 albume 19 Februarie 2011 159
158. Nicolae Guta - Buzunarul de la spate ( Instrumental + voce ) [ORIGINALA CD] manele 19 Februarie 2011 70
159. Nicolae Guta - Arunc in stanga si in dreapta ( instrumental + voce ) [ORIGINALA CD] manele 19 Februarie 2011 55
160. FLORIN SALAM - BUM TICA manele 19 Februarie 2011 91
161. Selectie Manele Noi Weekend - 19 Februarie (ALBUM FULL Partea 2) albume 19 Februarie 2011 143
162. Narcisa - Am inima bucuroasa [ORIGINAL CD] manele 19 Februarie 2011 58
163. Calin Crisan - Am si bani si dragoste [ORIGINAL CD] manele 19 Februarie 2011 43
164. Costel Ciofu - Stau printre straini [ORIGINAL CD] manele 19 Februarie 2011 22
165. Selectie Manele Noi Weekend - 19 Februarie (ALBUM FULL Partea 1) albume 19 Februarie 2011 96
166. ADRIAN MINUNE - DIN IUBIRE NU SE MOARE 2011 manele 19 Februarie 2011 98
167. DJ NICK MISS MEWY - I wanna straina 19 Februarie 2011 39
168. Michael Jackson ft Rihanna si Eminem - Who Is Lying straina 19 Februarie 2011 36
169. Liviu si Vox - Olla mi amor (Chef Viorel CPC) manele 19 Februarie 2011 40
170. Liviu si Vox - Iubi iubi 2 (Chef Viorel CPC) manele 19 Februarie 2011 25
171. Live Sorinel Pustiu - Tu esti zana mea (Hanul Lautarilor) manele 19 Februarie 2011 17
172. Live Sorinel Pustiu - Am barbat cu nume mare (Hanul Lautarilor) manele 19 Februarie 2011 21
173. Live Cristi Dorel - Fata mea (Hanul Lautarilor) manele 19 Februarie 2011 13
174. Live Cristi Dorel - Esti facuta pentru inima mea (Hanul Lautarilor) manele 19 Februarie 2011 20
175. Spot Album bomba Tiganilor 2011 manele 18 Februarie 2011 153
176. TonyJay feat Robeeo - Cant Let Go [Robeeo Radio Version] romaneasca 18 Februarie 2011 40
177. Toni Tone feat. Lexi - Forever Alive (Sunrise Inc ReEdit Ext.) romaneasca 18 Februarie 2011 26
178. Mary Loscerbo GoTa Project - My Soul (Radio Version) romaneasca 18 Februarie 2011 39
179. Mary Loscerbo GoTa Project - My Soul (Club Version) romaneasca 18 Februarie 2011 16
180. Mario Buzoianu - Am iubit o buzoianca romaneasca 18 Februarie 2011 18
181. Jmen - Keep it mind romaneasca 18 Februarie 2011 15
182. Felicz feat. Andu - It Hurts prod. in Dope Records romaneasca 18 Februarie 2011 14
183. Dj Boby - Vibes Session ep 4 romaneasca 18 Februarie 2011 24
184. Biank - I Wanna Feel (Radio edit) romaneasca 18 Februarie 2011 25
185. Andreea Balan - Crazy About You [DJ Louie Grants Remix ] romaneasca 18 Februarie 2011 19
186. Andreea Balan - Crazy About You [DJ Louie Grants Extended] romaneasca 18 Februarie 2011 15
187. Discoteca Manelelor Vol.3 (Album Manele Vechi) albume 18 Februarie 2011 48
188. Discoteca Manelelor Vol.2 (Album Manele Vechi) albume 18 Februarie 2011 42
189. Discoteca Manelelor Vol.1 (Album Manele Vechi) albume 18 Februarie 2011 55
190. Mihaita Piticu - Iubirea e prea grea 2011 manele 18 Februarie 2011 76
191. Selectie Manele Noi - 18 FEBRUARIE 2011 Partea 2 albume 18 Februarie 2011 156
192. Selectie Manele Noi - 18 FEBRUARIE 2011 Partea 1 albume 18 Februarie 2011 118
193. George Talent Florin Salam - Suflet bun manele 18 Februarie 2011 77
194. Adrian Minune si Mihaita Piticu - Imagineaza-ti viata mea 2011 (Original) manele 18 Februarie 2011 69
195. Mario Buzoianu - Am iubit o buzoianca manele 18 Februarie 2011 25
196. Nicolae Guta - Fruntea sus pentru dusmani albume 18 Februarie 2011 176
197. COPILU DE AUR - CEL MAI NOU SISTEM 2011 [LIVE] [EXCLUSIV] manele 18 Februarie 2011 123
198. ALEX DE LA ORASTIE - DOMNISOARA DE LA TARA 2011 [Tvrip] manele 18 Februarie 2011 116
199. Snoop Dogg feat. R. Kelly - Platinum (Prod. by Lex Luger) straina 18 Februarie 2011 60
200. Shakira - Waka Waka (APPLE JUICE Remix 2011) straina 18 Februarie 2011 51
201. Kevin Drew - And So They Go straina 18 Februarie 2011 18
202. Katy Perry - Peacock (APPLE JUICE Remix 2011) straina 18 Februarie 2011 44
203. Justin Bieber Feat. Chris Brown - Up straina 18 Februarie 2011 39
204. Justin Bieber - Born to Be Somebody straina 18 Februarie 2011 35
205. Honorebel Ft. Flo Rida - Baddest Girl straina 18 Februarie 2011 27
206. Akon Ft. Rock City - Long Gone straina 18 Februarie 2011 37
207. Lady GaGa - Born This Way (Liam Keegan Radio Edit) house 18 Februarie 2011 22
208. Lady GaGa - Born This Way (Leo Marti Club Mix) house 18 Februarie 2011 18
209. C&C Music Factory - Gonna Make You Sweat (Like A Riot STOP Remix) house 18 Februarie 2011 27
210. Armin Van Buuren Ft. Laura V - Drowning (Aviciis Unnamed Mix) Xela Nam - Menage a trois romaneasca 18 Februarie 2011 40
212. TonyJay feat Robeeo - Cant Let Go [Robeeo Radio Version] romaneasca 18 Februarie 2011 32
213. Lu-K feat. Hoodie - Atat de magic ( Doar eu cu tine ) romaneasca 18 Februarie 2011 36
214. Jmen - Keep it mind romaneasca 18 Februarie 2011 18
215. Alex de la Orastie Lorenna - Vecina de scara 2011 manele 18 Februarie 2011 93
216. Criza Mare MP3 Manele [Part.2] albume 18 Februarie 2011 106
217. CRIZA MARE MP3 MANELE [Part.1] albume 17 Februarie 2011 98
218. Tony Seal - Gipsy Rose (Radio Edit) romaneasca 17 Februarie 2011 47
219. Sonny Flame - I gotta find you (Original Extended Mix) romaneasca 17 Februarie 2011 35
220. Implikat - Film de groaza romaneasca 17 Februarie 2011 19
221. B-Zar - Tot Inainte (Imn Oficial FC Costuleni) romaneasca 17 Februarie 2011 74
222. Ady Jara - We Found The Love (Radio Edit) romaneasca 17 Februarie 2011 31
223. LIVIU PUSTIU SUSANU - NU MAI FI TIGANCA REA 2011 (IN EXCLUSIVITATE) manele 17 Februarie 2011 76
224. Nicoleta Guta - Despartiti ne este greu(Remember) manele 17 Februarie 2011 127
225. Inna - Very Hot 2011 (ALBUM ORIGINAL) albume 17 Februarie 2011 88
226. Susanu si Fernando - Misca-te asa[2011] manele 17 Februarie 2011 136
227. LIVE FLORIN SALAM SI BIJU - URMARIRE GENERALA 2011 manele 17 Februarie 2011 187
228. Alex Duet si Adriano - Nu te cred 2011 manele 17 Februarie 2011 44
229. LIVIU PUSTIU - CINE FACE SPRITURI MARI manele 17 Februarie 2011 34
230. Nicolae Guta-Zi tigane, tu (Originala) manele 17 Februarie 2011 70
231. Narcisa - Eu tiganca, tu rrom (Originala) manele 17 Februarie 2011 32
232. ADRIAN MINUNE - NU AM DOUA VIETII [ORIGINALA] manele 17 Februarie 2011 46
233. Sonny Flame - I gotta find you (Original Extended Mix) house 17 Februarie 2011 30
234. Promo Only Dance Radio February 2011 albume 17 Februarie 2011 62
235. CHEF DE NOTA ZECE albume 17 Februarie 2011 67
236. BURSUC PITICU DANIELLA - ASTEPTAM IN VIATA MEA manele 17 Februarie 2011 22
237. Jimmy Dub - Let s Play (Original Radio Edit) romaneasca 17 Februarie 2011 89
238. Florinel si Mitzu din Salaj - Buzunarul manele 17 Februarie 2011 47
239. Markus Schulz presents Dakota - Sinners (Original Mix) house 16 Februarie 2011 49
240. Lady GaGa - Born This Way (Alessio Silvestro Remix) house 16 Februarie 2011 55
241. Devona feat K0kayne - Vreau o viata 2011 romaneasca 16 Februarie 2011 66
242. SKIZZO SKILLZ - Cum o cheama romaneasca 16 Februarie 2011 61
243. North Way - Dreaming (Club Edit - Prod. by City Of Lights) romaneasca 16 Februarie 2011 51
244. North Way - Dreaming (Radio Edit - Prod. by City Of Lights) romaneasca 16 Februarie 2011 45
245. Nick Kamarera Mike Diamondz - Kalya (Original Radio Edit) romaneasca 16 Februarie 2011 101
246. Nick Kamarera Mike Diamondz - Kalya (Original Extended Mix) romaneasca 16 Februarie 2011 53
247. Ian - I wanna feel (Nasty Beat Remix Club Version) romaneasca 16 Februarie 2011 43
248. AMNA - Tell Me Why (Tom Boxer LLP Extended Mix) romaneasca 16 Februarie 2011 49
249. Alex de la Orastie - Fii om bun manele 16 Februarie 2011 73
250. Nicolae Guta - Zi tigane, tu manele 16 Februarie 2011 113
251. Narcisa - Eu tiganca, tu rrom manele 16 Februarie 2011 74
252. Narcisa - Am inima bucuroasa manele 16 Februarie 2011 63
253. Lorenna - Mai barbate, ce-ai facut manele 16 Februarie 2011 59
254. Florin Crisan - a venit muzica buna manele 16 Februarie 2011 41
255. Costel Ciofu - Stau printre straini manele 16 Februarie 2011 51
256. Calin Crisan - Am si bani si dragoste manele 16 Februarie 2011 41
257. MITZU DIN SALAJ FLORINEL - BUZUNARUL(Exclusiv) manele 16 Februarie 2011 49
258. Dorel de la Popesti - Am o Presimtire 2011 manele 16 Februarie 2011 76
259. Selectie Manele Noi - 16 FEBRUARIE 2011 Partea 2[ ALBUM ORIGINAL, SUPER PIESE ] 2011 albume 16 Februarie 2011 264
260. Selectie Manele Noi - 16 FEBRUARIE 2011 Partea 1 [ ALBUM ORIGINAL, SUPER PIESE ] 2011 albume 16 Februarie 2011 210
261. COSTEL BIJU - SEFA [ORIGINALA] manele 16 Februarie 2011 72
262. Sisu feat Dragonu AK47 ft. Drogatu - Freestyle romaneasca 16 Februarie 2011 87
263. ROA - Ne Place ( DJ JUNGLE OFFICIAL REMIX ) romaneasca 16 Februarie 2011 67
264. Mista Ruff ft. SUN Nikolas - Free of All (Jhaps Production) romaneasca 16 Februarie 2011 36
265. Cabron - N-ai fost acolo sa ma stii [ONtheAIR-MIXTAPE] romaneasca 16 Februarie 2011 63
266. Florin Cercel - Piesa 9 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 49
267. Florin Cercel - Piesa 8 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 44
268. Florin Cercel - Piesa 7 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 36
269. Florin Cercel - Piesa 6 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 22
270. Florin Cercel - Piesa 5 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 17
271. Florin Cercel - Piesa 4 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 28
272. Florin Cercel - Piesa 3 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 27
273. Florin Cercel - Piesa 2 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 21
274. Florin Cercel - Piesa 1 (Live Hanul Lautarilor) manele 16 Februarie 2011 26
275. Sonny Flame vs. Emil Lassaria - I Gotta Find Sound of Violin (Dj Cedric Mashup) romaneasca 15 Februarie 2011 73
276. Caylla - Blow the Siren ( Official Radio Edit) romaneasca 15 Februarie 2011 37
277. Lili Hantzu, Lollypop si Asu - Sexy Lady manele 15 Februarie 2011 44
278. Copilu De Aur - Seamana leit cu mine 2011 manele 15 Februarie 2011 95
279. Alinu Aj - Am chef de viata [Originala] manele 15 Februarie 2011 39
280. Printesa de Aur - Unde cant ce lume vine Honorebel Ft. Flo Rida - Baddest Girl straina 15 Februarie 2011 51
282. Dayz - Give it a try (produced by AntoBeats) romaneasca 15 Februarie 2011 37
283. Pepe si Daniel Lazar - Historia de un amor romaneasca 15 Februarie 2011 40
284. Diaryo - Give me love (Radio Version) romaneasca 15 Februarie 2011 53
285. Diaryo - Give me love (Extended Robeeo) romaneasca 15 Februarie 2011 27
286. Alexandra Craescu - Running out of love romaneasca 15 Februarie 2011 51
287. Mita De La Bals - Sunt somer si asta-mi place manele 15 Februarie 2011 57
288. Mita De La Bals - S-a imbogatit saracul manele 15 Februarie 2011 33
289. Mita De La Bals - Cate mandre am in sat manele 15 Februarie 2011 30
290. Copilul De Aur - Mama mea icoana sfanta (Live 2011) manele 15 Februarie 2011 54
291. Alex De La Caracal - Numai cu munca si omenie manele 15 Februarie 2011 27
292. DENISA SI MR JUVE - LA TOATE AS RENUNTA (NICOLAE GUTA SI DENISA VOL.2) manele 15 Februarie 2011 217
293. The Potbelleez - Shake It (Tommy Trash Remix) house 15 Februarie 2011 36
294. Leisuregroove, Kevin Andrews - Everybody Dance (Original Mix) house 15 Februarie 2011 31
295. Gramophonedzie - Out Of My Head (Original Mix) house 15 Februarie 2011 25
296. Duck Sauce Michael Jackson - Beat It Barbara (Tristan Garner Bootleg) house 15 Februarie 2011 30
297. Dj Dumper - Next Episode @ Center Dj Radio ep.54 house 15 Februarie 2011 34
298. Adele - Rolling In The Deep (Tom Buster Kidzoy Remix) house 15 Februarie 2011 29
299. NICOLAE GUTA - DOAMNE VIATA MEA 2011 manele 15 Februarie 2011 191
300. B.E.C. - Schimbare romaneasca 15 Februarie 2011 37
301. Djtwinker - Live on the Radio house 15 Februarie 2011 23
302. Deejay Sheer-We are The Love house 15 Februarie 2011 28
303. Nicolae Guta Denisa - Am nevoie de iubire PROMO manele 15 Februarie 2011 907
304. Liviu Pustiu Madalina - Mi-am vazut de al meu drum manele 15 Februarie 2011 67
305. Snoop Dogg Ft. Devin The Dude Kobe Honeycutt - I Dont Need No Bitch straina 15 Februarie 2011 60
306. COPILU DE AUR - MAMA MEA ICOANA SFANTA 2011 manele 15 Februarie 2011 63
307. DIARYO - GIVE ME LOVE (Radio Version) straina 15 Februarie 2011 43
308. Hot Hits Romanian Music Express Vol 100-2011 albume 15 Februarie 2011 93
309. SORINEL COPILUL DE AUR - Da-mi Ochii Tai Sa Plang manele 15 Februarie 2011 161
310. Alex - Nici pe o suta nici pe o mie manele 15 Februarie 2011 65
311. DJ SAVA & RALUKA - Love You (Emil Lassaria RMX) romaneasca 14 Februarie 2011 84
312. Muzica Noua Romaneasca 14 Februarie 2011[Album] albume 14 Februarie 2011 222
313. Selectie Manele Noi 14 Februarie 2011 (Full Album) albume 14 Februarie 2011 310
314. Florin Salam - Tambal si bas (NUNTA JOOHNNYY BUZESCU) manele 14 Februarie 2011 92
315. Florin Salam - Ma uit la tine ca la soare (NUNTA JOOHNNYY BUZESCU) manele 14 Februarie 2011 74
316. Lady GaGa - Born This Way (Main) house 14 Februarie 2011 36
317. Romanian Party Hits Vol 67 albume 14 Februarie 2011 84
318. Lady GaGa - Born This Way (Liam Keegan Club Mix) straina 14 Februarie 2011 41
319. Sisu ft Dragonu Chimie - Stare de fapt romaneasca 14 Februarie 2011 65
320. Liviu si Vox - La lautari 2011 (Chef Viorel CPC) manele 14 Februarie 2011 49
321. CLAUDIU ALECU - INSTRUMENTALA LUI BIBI manele 14 Februarie 2011 57
322. CLAUDIU ALECU - GLASUL INIMII 2011 manele 14 Februarie 2011 59
323. SWEET KISS - ALIN ALIN (DJ.ROBERT GEORGESCU FINAL VERSION REMIX) romaneasca 14 Februarie 2011 66
324. Sunfun feat. Adaggio - I Feel Love (Extended Version) romaneasca 14 Februarie 2011 44
325. Mr.XS Ft. John J - For You (Radio Edit) romaneasca 14 Februarie 2011 48
326. Fanatik - Te-am ranit romaneasca 14 Februarie 2011 31
327. APPLE JUICE feat. Adara - Pina Colada romaneasca 14 Februarie 2011 30
328. Anda Adam - My Love On You (Dj Alex Man Remix) (Radio Edit) romaneasca 14 Februarie 2011 41
329. Nadia Lengert - How Long Can I Wait (Nadias Luv Remix) house 14 Februarie 2011 54
330. Kevin Call (aka DJ Nojz) - Trip To Malta (Original Mix) house 14 Februarie 2011 30
331. Kaiserdisco - In No Ones Shadow (Yousef Circus Remix) house 14 Februarie 2011 20
332. Incognet - Touch Me Feel Me (Original Mix) house 14 Februarie 2011 28
333. Halbro - Prizma (Khomhas Sunrise Mix) house 14 Februarie 2011 23
334. Freshtone feat. L.O.D. - Feel The Love (Original Mix) house 14 Februarie 2011 22
335. Fedde Le Grand - Control Room (Original Club Mix) house 14 Februarie 2011 25
336. Eric Tyrell Roger Simon feat Lana Gordon - Miami Beach (Kaddyn Palmed Remix) house 14 Februarie 2011 15
337. Eric Faria feat. Marlene Rhods - Rise Up To Moon (Original Mix) house 14 Februarie 2011 20
338. Chris Melin Simon Deler - Los Hombres (Original Mix) house 14 Februarie 2011 15
339. Amloop - Caminhando E Cantando (Deniz Koyu Remix) house 14 Februarie 2011 17
340. Kiss FM Fresh Top 40 13-02-2011[Album] albume 14 Februarie 2011 170
341. Vein Feat. Pitbull - Shes My Lover straina 14 Februarie 2011 55
342. Alex din Salaj - Tu esti pentru mine Dumnezeul meu 2011 manele 13 Februarie 2011 51
343. Leo de Vis - Zalu dumbale (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 13 Februarie 2011 24
344. Leo de Vis - Viata mea s-a risipit (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 13 Februarie 2011 27
345. Leo de Vis - Cand sunt cu tine (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 13 Februarie 2011 27
346. Leo de Vis - Imi iubesc nevasta (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 13 Februarie 2011 18
347. Gabi din Giulesti - Porumbel cu pene albe 2011 manele 13 Februarie 2011 78
348. Gabi din Giulest - Esti frumuasa 2011 manele 13 Februarie 2011 49
349. Gabi din Giulesti - Am zile cu soare 2011 manele 13 Februarie 2011 33
350. Alex Sultan - Sa n-ai incredere in nimeni [ORIGINALA] Adrian Minune - Nu am doua vieti [Video HD] videoclipuri 13 Februarie 2011 69
352. Luigi, Nicky Si Nyno - Telefon am asteptat [ORIGINAL CD] manele 13 Februarie 2011 81
353. ROTON Hits 2011 albume 13 Februarie 2011 82
354. PRO FM Top 30 Airplay albume 13 Februarie 2011 93
355. Love 2 Club 2011 ALBUM ORIGINAL albume 13 Februarie 2011 84
356. Valentine Edition 2011 albume 13 Februarie 2011 87
357. RADIO ZU - MOST WANTED 40 ( 12 Februarie 2011 ) albume 13 Februarie 2011 111
358. Florin Salam si Cristi Dorel - Tu ai sa plangi videoclipuri 13 Februarie 2011 82
359. Rihanna - SM Funk3d (Radio Edit) straina 13 Februarie 2011 77
360. Puya Feat Connect-R vs. Will R. Midnite Sleaza - Ma American Dream (Dj MurY Bootleg) romaneasca 13 Februarie 2011 110
361. Top 20 Vibe FM (20 Vibes) - 12 Februarie 2011 albume 13 Februarie 2011 96
362. LIVE Adi Dj Radu de la Bistrita - Strainatate, Strainatate 2011 manele 13 Februarie 2011 51
363. Luigi Nicky Si Nyno - Telefon am asteptat manele 13 Februarie 2011 47
364. VALI G - CUM POTI SA STAI FARA MINE(pentru ziua indragostitilor) manele 13 Februarie 2011 108
365. Sultan Ned Shepard si Nadia Ali - Call My Name straina 13 Februarie 2011 46
366. Shakira si Mahala Rai Banda - Loca Mahalageasca straina 13 Februarie 2011 87
367. Deepcentral - Back 2 life romaneasca 13 Februarie 2011 87
368. Morris - Because Of U [ Radio Edit ] romaneasca 13 Februarie 2011 77
369. Adi Dj Radu de la Bistrita - Strainatate, Strainatate (2011) manele 13 Februarie 2011 48
370. FLORIN SALAM - DUMNEZEULE DE SUS manele 13 Februarie 2011 159
371. VALI G - CUM POTI SA STAI FARA MINE manele 13 Februarie 2011 72
372. SORINA - TU ADI [PREMIERA] manele 13 Februarie 2011 149
373. Maru Sobolani de la ploiesti - O iubesc [PREMIERA] manele 13 Februarie 2011 52
374. COSTEL CIOFU - O FLOARE [PREMIERA] manele 13 Februarie 2011 116
375. Alejo ft. Jmen - Oameni de lumea a-3-a romaneasca 12 Februarie 2011 42
376. Adrian Minune si Mihaita Piticu - Imagineazati viata mea (tv rip ) manele 12 Februarie 2011 107
377. Sultan Music Hits 2011 (Album Original) manele 12 Februarie 2011 58
378. Adrian Minune - Nu am doua vieti 2011 [ORIGINALA ] manele 12 Februarie 2011 98
379. ADRIAN MINUNE MIHAITA PITICUL - INAGINEAZA-TI VIATA MEA [LA MORGANA SHOW] manele 12 Februarie 2011 88
380. MANELE LA GREU MP3 2011 [Part 2] albume 12 Februarie 2011 175
381. MANELE LA GREU MP3 2011 [Part 1] albume 12 Februarie 2011 140
382. ADI DE LA VALCEA - POATE (Dj CoStY Remix 2011) manele 12 Februarie 2011 59
383. Mitzu din Salaj - Revine Barosanu 2011 manele 12 Februarie 2011 43
384. Marius Olandezu - O Minune 2011 manele 12 Februarie 2011 33
385. The Cause - Stand by me (mc giany club mix) house 12 Februarie 2011 33
386. Roy Orbison - Pretty woman (mc giany club mix) house 12 Februarie 2011 27
387. Fresh Music With Mc Giany la Center Deejay Radio - Editia 12 - 09.02.2011 house 12 Februarie 2011 21
388. Rico Love - Try Love Once Again straina 12 Februarie 2011 50
389. Kevin Ross - Cuz You And Me (Prod. by B. Cox) straina 12 Februarie 2011 34
390. GEORGE DE LA STEFANESTI - FACEM CE VREM manele 12 Februarie 2011 45
391. Marian - Iti dau viata mea de-o vrei 2011 manele 12 Februarie 2011 60
392. Natasha Gordienko feat. APPLE JUICE - Sunny fantasy (Official 2011 Rework) romaneasca 12 Februarie 2011 87
393. Inna - Sun is up (kaTaa remix) romaneasca 12 Februarie 2011 56
394. Alex Velea - One Shot [Official video HD] videoclipuri 12 Februarie 2011 68
395. FARA DE LA MEDIAS SI SUSANU - DACA NU ERAI TU (OFFICIAL VIDEO) videoclipuri 12 Februarie 2011 44
396. Florinel Ioana- Nu exista multumire ( Video Original HD) videoclipuri 12 Februarie 2011 45
397. FLY PROJECT - Goodbye (official video) videoclipuri 12 Februarie 2011 81
398. LIVIU GUTA - SA VEDETI CE POT SA FAC [Official Video ] videoclipuri 12 Februarie 2011 49
399. NEK SI COPILUL DE AUR - LA MAXIM EU LA TINE TIN (OFFICIAL VIDEO) videoclipuri 12 Februarie 2011 54
400. ROA (Rise Of Artificial) - We Like It [Video HD] videoclipuri 12 Februarie 2011 34
401. Vali G si Yanica Daca ma iubesti [Live Sofia] [Premiera 2011] videoclipuri 12 Februarie 2011 126
402. Nek si Babi Minune - Am o masina de fitze manele 12 Februarie 2011 96
403. Adrian Minune - Parfum de femeie Live manele 12 Februarie 2011 52
404. Sorin Copilul de Aur-De cate ori am vrut sa plec manele 12 Februarie 2011 53
405. Selectie Manele Noi - 11 Februarie 2011 albume 12 Februarie 2011 183
406. Selectie Manele Noi 6 Februarie albume 12 Februarie 2011 51
407. Best of - Nebunia lui Salam 2010 (Vol. 3) albume 12 Februarie 2011 49
408. Babi Minune Dj Santos - Pana maine dimineata manele 12 Februarie 2011 97
409. CRISTI NUCA - LIVE SHOW LA HANUL LAUTARILOR [2011] albume 12 Februarie 2011 94
410. Nicolae Guta - Cehaiorie manele 12 Februarie 2011 106
411. Nicolae Guta - Valoare valoare NOU manele 12 Februarie 2011 211
412. Nicolae Guta - Adevarata fericire manele 12 Februarie 2011 207
413. LIVIU PUSTIU - STAU CU FRATII BEAU CU FRATII manele 12 Februarie 2011 30
414. LIVE FLORIN SALAM - BANI PE DANS SISTEM 2011 manele 12 Februarie 2011 93
415. Florin Salam si Biju - A venit nebunul de Biju manele 12 Februarie 2011 100
416. Lady Gaga - Born This Way straina 12 Februarie 2011 64
417. Florin Salam si Adrian Minune - Amor amor amor manele 12 Februarie 2011 116
418. Madalin Gicuta - Ti-ai impartit inima cu mine si alta fata. manele 12 Februarie 2011 32
419. Inna - New Hot Edition (ALBUM ORIGINAL) albume 12 Februarie 2011 75
420. HOT DANCE HITS VOL. 157 LIVE FLORIN SALAM - LA BIO BIO 2011 albume 12 Februarie 2011 67
422. FLORIN CERCEL - LA BIO-BIO albume 12 Februarie 2011 29
423. Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls (Dj Fly Extended) romaneasca 12 Februarie 2011 67
424. Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls (Original Radio Edit) romaneasca 12 Februarie 2011 83
425. TonyJay feat Robeeo - Cant Let Go (Robeeo Radio Version) romaneasca 12 Februarie 2011 90
426. FLORIN CERCEL - TU MA SUPERI TU MA IMPACI 2011 [LIVE LA BIOBIO] manele 12 Februarie 2011 27
427. FLORIN CERCEL - TOATE DOMNISOARELE 2011 [LIVE LA BIOBIO] manele 12 Februarie 2011 30
428. FLORIN CERCEL - NU AM DOUA VIETI 2011 [LIVE LA BIOBIO] manele 12 Februarie 2011 20
429. FLORIN CERCEL - DRAGOSTE DE VIS 2011 [LIVE LA BIOBIO] manele 12 Februarie 2011 25
430. FLORIN CERCEL - AM BARBAT MODEL 2011 [LIVE LA BIOBIO] manele 12 Februarie 2011 26
431. Printesa Ardealului -Toate trec si toate vin manele 11 Februarie 2011 80
432. Bogdan de la Satu Mare - Inima mea te vrea 2011 (Originala) manele 11 Februarie 2011 33
433. Alex - Nici pe o suta nici pe o mie (Produs de Nek Studio) manele 11 Februarie 2011 47
434. ADI DE LA VALCEA - GHICITOAREA manele 11 Februarie 2011 60
435. LIVIU PUSTIU - CINE FACE SPRITURI MARI manele 11 Februarie 2011 43
436. Selectie Manele Februarie 2011(Album Full) albume 11 Februarie 2011 137
437. RObotzi Ringtones Pack albume 11 Februarie 2011 84
438. LIVE FLORIN SALAM SI BIJU - DRAGOSTE DE VIS [ LA SEVILIA ] manele 11 Februarie 2011 72
439. Morris - Because Of U romaneasca 11 Februarie 2011 72
440. Marcel Piscorean-Danseaza nevasta manele 11 Februarie 2011 35
441. Narcisa-Eu tiganca, tu rrom manele 11 Februarie 2011 87
442. Costel Ciofu-Stau pintre straini manele 11 Februarie 2011 44
443. Marcel Piscorean-femeia vietii mele manele 11 Februarie 2011 58
444. Narcisa-Am inima bucuroasa manele 11 Februarie 2011 53
445. Florin Crisan-A venit muzica buna manele 11 Februarie 2011 37
446. Lorenna-Mai barbate, ce-ai facut manele 11 Februarie 2011 61
447. Andrada-Am colindat lumea toata manele 11 Februarie 2011 28
448. Alex de la Orastie-Fii om bun manele 11 Februarie 2011 61
449. Calin Crisan-Am si bani si dragoste manele 11 Februarie 2011 36
450. Nicolae Guta - Zi tigane, tu manele 11 Februarie 2011 69
451. Naguale - Just let it be (Official Version) romaneasca 11 Februarie 2011 56
452. IAN Tyana - Loving A Fire (Original Radio 2011) romaneasca 11 Februarie 2011 72
453. Spot Guta si Denisa Vol 2 2011 manele 11 Februarie 2011 435
454. Roxana Printesa Ardealului - Bomba Tiganilor 2011 (Spot Album) manele 11 Februarie 2011 885
455. A venit muzica buna[ Album Manele Cd Original] albume 11 Februarie 2011 127
456. Nicolae Guta Prezinta Album Etno Manele [2011] albume 11 Februarie 2011 290
457. Tiesto - Club Life 2011 02-04-2011 albume 11 Februarie 2011 34
458. Eminem - Before 2011 (ALBUM ORIGINAL) albume 11 Februarie 2011 44
459. SORINEL PUSTIU - ESTI BOMBA BOMBELOR 2011 manele 11 Februarie 2011 40
460. IONUT CERCEL - ZEG ZEG DADUMLE 2011 manele 11 Februarie 2011 37
461. Dj Kana - Promotional Mix February 2011 house 11 Februarie 2011 38
462. Dj Fly Promo Mix February 2011 house 11 Februarie 2011 24
463. Nicolae Guta-Zi tigane, tu [ORIGINAL CD] (2011) manele 11 Februarie 2011 79
464. Dj Boby A.ca.a Good Vibes for you ep 2 house 11 Februarie 2011 19
465. Bogdan de la Cluj - Aragazul [TvRip] (2011) manele 11 Februarie 2011 560
466. Timbaland ft. Keri Hilson - You Lied, You Cheated straina 11 Februarie 2011 66
467. Eminem - Oh No straina 11 Februarie 2011 41
468. Don Omar Ft. Natti Natasha - Dutty Love (Prod. By Linkon, Robin AX) straina 11 Februarie 2011 64
469. Motzu vs Jeremih - Innuendo (cu Maximilian, Grasu XXL, Junky si Guess Who) romaneasca 11 Februarie 2011 60
470. Doi Deejay - Paranoia (Original Radio Edit) romaneasca 11 Februarie 2011 64
471. Doi Deejay - Paranoia (Original Extended Mix) romaneasca 11 Februarie 2011 25
472. Cedric Gervais feat Mya - Love Is The Answer romaneasca 11 Februarie 2011 41
473. BRANDY DJ BIO - BUM BUM BUM 2011 manele 10 Februarie 2011 67
474. Morris - Because Of U (Original Radio Edit) romaneasca 10 Februarie 2011 64
475. Selena Gomez - A Year Without Rain (Dave Aude Radio Mix) house 10 Februarie 2011 65
476. Dangerous Muse - Fame Kills house 10 Februarie 2011 22
477. Da Fresh - Pampushka (Original Mix) house 10 Februarie 2011 29
478. Chriss Ortega feat Nicco - Feel Alright (Stereo Palma Mix) house 10 Februarie 2011 18
479. Deepcentral - Back 2 Life (Original Radio Edit) romaneasca 10 Februarie 2011 104
480. ADRIAN MINUNE SI FLORIN SALAM - MP3 DE DRAGOSTE Part.3 albume 10 Februarie 2011 72
481. ADRIAN MINUNE SI FLORIN SALAM - MP3 DE DRAGOSTE Part.2 albume 10 Februarie 2011 46
482. ADRIAN MINUNE SI FLORIN SALAM - MP3 DE DRAGOSTE Part.1 albume 10 Februarie 2011 57
483. Mari Baboi - A venit nebunu de baboi (2011) manele 10 Februarie 2011 64
484. Stela Enache - Ani de Liceu (Dj Bonne & Phelipe Rework @ P&P Production) romaneasca 10 Februarie 2011 69
485. Speak One vs Gh. Gheorghiu - Unde dragoste nu e nimic nu e (Extended Mix) romaneasca 10 Februarie 2011 85
486. Cabron - MILION-AIR ft. Mr. Cabron ( ONtheAIR` MIXTAPE) romaneasca 10 Februarie 2011 59
487. T-Pain Feat Chris Brown - Best Love Song (CDQ Final) straina 10 Februarie 2011 60
488. Jay Sean ft. Pitbull - Do It For U straina 10 Februarie 2011 68
489. DMX - Change Is Gonna Come (Prod. By Swizz Beatz) straina 10 Februarie 2011 57
490. Big Sean ft. Chris Brown - My Last (Prod. by No I.D.) Duck Sauce - Barbra Streisand (Dur DUr D etre Bebe) romaneasca 10 Februarie 2011 34
492. Bocaseca - Animale printre oameni romaneasca 10 Februarie 2011 35
493. Mari Baboi - Pentru tine eu as da (Live 2011) manele 10 Februarie 2011 26
494. Mari Baboi - Ma uit la tine ca la soare (Live 2011) manele 10 Februarie 2011 32
495. Mari Baboi - Dragoste de vis (Live 2011) manele 10 Februarie 2011 28
496. Florin Cercel - Copii mei manele 10 Februarie 2011 40
497. Florin Cercel - Ar vrea lume sa ma vada manele 10 Februarie 2011 54
498. Florin Cercel - 10 20 30 de milioane manele 10 Februarie 2011 50
499. FREE Deejays - Senorita (Extended Remix 2011) romaneasca 10 Februarie 2011 69
500. INSTRUMENTALA TAMBAL BASS 2011 manele 10 Februarie 2011 82
501. Sonny Flame - I Gotta Find You (produced by Emil Lassaria) romaneasca 10 Februarie 2011 82
502. REEA - Pleasure Boy romaneasca 10 Februarie 2011 53
503. Miss Mary - Open (Original Radio Edit) romaneasca 10 Februarie 2011 57
504. HEAVEN - DYNAMITE (ORIGINAL RADIO EDIT) romaneasca 09 Februarie 2011 94
505. FIZZ - FIZZ MODELS 2011 romaneasca 09 Februarie 2011 61
506. Dj Xander feat Bobo - Free (Original Radio Edit 2011 Reworked) romaneasca 09 Februarie 2011 46
507. Dj Xander feat Bobo - Free (Original Extended Mix 2011 Reworked) romaneasca 09 Februarie 2011 37
508. Andre Ola feat. Helene - Erase you romaneasca 09 Februarie 2011 51
509. Amna - Tell me why (Original Radio Edit) romaneasca 09 Februarie 2011 47
510. AlexUnder Base Feat. Lys - Call Again (Original Extended Mix) romaneasca 09 Februarie 2011 49
511. LIVIU PUSTIU - TRECI MEREU PE STRADA MEA 2011 manele 09 Februarie 2011 108
512. R O A - Ne Place (Claudio Cristo Remix) romaneasca 09 Februarie 2011 53
513. Stela Enache - Ani de Liceu ( Dj Bonne And Phelipe Rework ) romaneasca 09 Februarie 2011 41
514. Sloupi - Apasa-l (RObotzi Vocal Mix) romaneasca 09 Februarie 2011 33
515. LIVE VALI G - EU LE-AM SPUS CA SUNT BOGAT (LA HANUL LAUTARILOR) manele 09 Februarie 2011 31
516. LIVE VALI G - DE CE TOATE DOMNISOARELE (LA HANUL LAUTARILOR) manele 09 Februarie 2011 36
517. LIVE SORINEL PUSTIU - BATE TARABANELE (HANUL LAUTARILOR) manele 09 Februarie 2011 35
518. LIVE PETRICA CERCEL - BULGARE DE ZAPADA (LA HANUL LAUTARILOR ) manele 09 Februarie 2011 23
519. MIZGU - PARODIE CHINEZA 2011 [EXCLUSIV] manele 09 Februarie 2011 48
520. DJ Eusebio Digital - The History Of Things To Come house 09 Februarie 2011 48
521. Live Sandu Ciorba - Rupeo rupeo no lasa manele 09 Februarie 2011 192
522. Tom Boxer Si Catherine Cassidy - You (Extended 2011 Final) romaneasca 09 Februarie 2011 85
523. Natasha Gordienko feat. APPLE JUICE - Sunny fantasy (Official 2011 Rework) romaneasca 09 Februarie 2011 60
524. HEAVEN - DYNAMITE (ORIGINAL RADIO EDIT) romaneasca 09 Februarie 2011 62
525. Ciprian Robu feat. Blanche - Fun (O Eh A) (extended version) romaneasca 09 Februarie 2011 38
526. Cabron - MILION-AIR Si Mr. Cabron ( ONtheAIR MIXTAPE) romaneasca 09 Februarie 2011 44
527. Alex Velea - One Shot [Dj Speak One Remix] romaneasca 09 Februarie 2011 62
528. Nicolae Guta - Pa la tute memerau (NUNTA JOOHNNYY BUZESCU) manele 09 Februarie 2011 86
529. Florin Salam si Biju - Sistem turbat (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 09 Februarie 2011 105
530. Florin Salam si Biju - Eu am stofa de boier (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 09 Februarie 2011 43
531. Florin Salam si Biju - Asta-i nunta namber one (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 09 Februarie 2011 36
532. Florin Salam si Adrian Minune - Amor amor amor (NUNTA JOOHNNYY BUZESCU) manele 09 Februarie 2011 77
533. Biju - Valoare valoare (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 09 Februarie 2011 32
534. Biju - Nu mai pot nevasta mea (NUNTA BILA SI ROXANA) manele 09 Februarie 2011 30
535. Adrian Minune - Paris Paris New York New York (NUNTA JOOHNNYY BUZESCU) manele 09 Februarie 2011 47
536. Adrian Minune - Ola mi amor (NUNTA JOOHNNYY BUZESCU) manele 09 Februarie 2011 45
537. Babi Minune Si Dj Santos - Dai dai (Live) manele 09 Februarie 2011 72
538. Selectie Manele Februarie 2011(Album Full) albume 09 Februarie 2011 264
539. Kiss Fm - Fresh Top 40 [7 Februarie] albume 09 Februarie 2011 161
540. Picture The Sound - Big Time Charlie (Fonzerelli Club Remix) house 09 Februarie 2011 28
541. Electric Dreams vs. Ill House You (Atom X Mashup) house 09 Februarie 2011 35
542. Dirty Secretz - Nuvo (Futuristic Polar Bears Remix) house 09 Februarie 2011 16
543. Deshayla - Turn it upside down (Jaybee Remix) house 09 Februarie 2011 25
544. Daviddance - The Stars We Need (Original Mix) house 09 Februarie 2011 22
545. David Puentez - Melodrama (Hendrik F Kony Remix) house 09 Februarie 2011 20
546. David Guetta - The World is Mine 2011 (Marco Belz Remix) house 09 Februarie 2011 39
547. Choco Late - Hope (Original Mix) house 09 Februarie 2011 18
548. Alexanna - Dr. Sax (Original Mix) house 09 Februarie 2011 40
549. Puya - Pune-i la pamant [Imnul mitingului ZU] romaneasca 09 Februarie 2011 84
550. LIVIU GUTA FLORIN SALAM - AZI E SARBATOARE manele 09 Februarie 2011 69
551. Liviu Guta - Hai la valoare 2011 manele 09 Februarie 2011 83
552. Denisa - Top top manele 09 Februarie 2011 117
553. Narcisa - Nu regret manele 09 Februarie 2011 63
554. Mr. Juve si Anka - Dragoste si interes manele 09 Februarie 2011 97
555. IONUT CERCEL - BANUL IN VIATA TE RIDICA 2011 [REEDITATA] manele 09 Februarie 2011 22
556. IONUT CERCEL - DE AIA MAI BEAU CATEODATA 2011 [REEDITATA] manele 09 Februarie 2011 19
557. IONUT CERCEL - IUBIRE FARA INTERES 2011 [REEDITATA] manele 09 Februarie 2011 24
558. IONUT CERCEL - MADE IN ROMANIA 2011 [REEDITATA] manele 09 Februarie 2011 25
559. Nicole Scherzinger - Club Banger Nation (Prod by RedOne) straina 09 Februarie 2011 51
560. Justin Bieber - Dr. Bieber Akon ft. Rock City - Wanna Rock straina 09 Februarie 2011 41
562. Live Florin Salam - Mor Mor Mor manele 09 Februarie 2011 103
563. SARAC SAU REGE [ALBUM MANELE] albume 08 Februarie 2011 164
564. Anka Marinus de la Ploiesti - Cat esti de falsa manele 08 Februarie 2011 44
565. IONUT CERCEL - IUBIRE SINCERA manele 08 Februarie 2011 64
566. SORINEL PUSTIU - HANUL LAUTARILOR 06.02.2011 albume 08 Februarie 2011 72
567. LIVE SORINEL PUSTIU - ZANA MEA FRUMOASA (LA HANUL LAUTARILOR) manele 08 Februarie 2011 42
568. NICOLAE GUTA - BAHTALO [Cerere] manele 08 Februarie 2011 104
569. IONUT CERCEL - BEST OF Vers.2011 [Vocal Reedit] albume 07 Februarie 2011 81
570. Alex De La Caracal - Eu sunt bun bun cel mai bun manele 07 Februarie 2011 54
571. Alex de la Caracal - Rolul principal manele 07 Februarie 2011 52
572. LIVIU PUSTIU - STAU CU FRATII BEAU CU FRATII manele 07 Februarie 2011 57
573. Live Florin Salam - Taicutul meu manele 07 Februarie 2011 74
574. Live Dorel De La Popesti - Azi Am La Cine Striga manele 07 Februarie 2011 40
575. Live Dorel De la Popesti - Am o presimtire manele 07 Februarie 2011 29
576. Rihanna - S M straina 07 Februarie 2011 98
577. Elis Armeanca - Milionarii 2011 [TvRip] manele 07 Februarie 2011 52
578. FLORIN SALAM si SUSANU - TE ADOR TE ADOR (New Version) manele 07 Februarie 2011 205
579. ELIS ARMEANCA - PRIETEN DRAG, PE CINE PE CINE 2011 manele 07 Februarie 2011 42
580. COPILU DE AUR - BAIATUL MEU NOROCUL MEU manele 07 Februarie 2011 79
581. COPILU DE AUR - NUNTA IMPARATEASCA [LivE 2011] manele 07 Februarie 2011 63
582. (LIVE) FLORIN SALAM - RUPE TOBA , RUPE HAINA DUPA TINE manele 07 Februarie 2011 78
583. NICUSOR GUTA - TOTUL manele 07 Februarie 2011 116
584. FLORIN SALAM - FATA MEA (2011) manele 07 Februarie 2011 92
585. Babi Minune Dj Santos - Bum Bum manele 07 Februarie 2011 134
586. Tony Ray feat. MC Robinho ft Lavy - Beautiful night (Official Extended Reworked) romaneasca 07 Februarie 2011 115
587. Quba feat. Raisa - Feel That (Radio Edit) romaneasca 07 Februarie 2011 98
588. Quba Feat. Raisa - Feel That (Extended Mix) romaneasca 07 Februarie 2011 38
589. Pista ft. ChiCcO - Mai vreau dar romaneasca 07 Februarie 2011 55
590. OvyLarock Dj - Vibe On It (Official Version) romaneasca 07 Februarie 2011 39
591. Mark ft Dyana - Morning love (Radio Edit) romaneasca 07 Februarie 2011 86
592. Larisa - Ice Girl 2011 [EXCLUSIV] romaneasca 07 Februarie 2011 80
593. Kim - Amor (Radio Edit) [WiseNoize Production] romaneasca 07 Februarie 2011 52
594. Inna - Sun is up (dKay remix) romaneasca 07 Februarie 2011 57
595. Edward Maya ft Vika Jigulina - Desert Rain (AG Remix) romaneasca 07 Februarie 2011 58
596. Anya - Your voice (Original Reworked Radio Edit) romaneasca 07 Februarie 2011 61
597. Aimi feat. Emrah IS - I Love Istanbul (Kato Jimenez ft. Luis Vazquez Remix) romaneasca 07 Februarie 2011 45
598. Travis Porter ft Yo Gotti Coco Kiss - Whatever She Want (Prod By FKi) straina 07 Februarie 2011 35
599. T-Pain Ft Jazmine Sullivan - Truth Hurts (Prod. By Timbaland) straina 07 Februarie 2011 38
600. Sahara feat Shaggy - CHAMPAGNE 2011 straina 07 Februarie 2011 77
601. Nicole Scherzinger - Killer Love straina 07 Februarie 2011 52
602. Lil Wayne - Hustler Musik (Remix Adriano Oprea) straina 07 Februarie 2011 39
603. Chamillionaire Ft. Big K.R.I.T. - This My World straina 07 Februarie 2011 27
604. LIVIU PUSTIU SI NEK - IAR E BAIERAM 2011 manele 06 Februarie 2011 120
605. Nicoleta Guta Alex de la Orastie - Tineretea-i ca o floare manele 06 Februarie 2011 120
606. Nicoleta Guta Alex de la Orastie - Multumesc mama si tata manele 06 Februarie 2011 85
607. 50 Cent - Magic In Queens [Album Original] (2011) albume 06 Februarie 2011 87
608. Nicoleta Guta Alex de la Orastie - Bade vreau sa-ti spun manele 06 Februarie 2011 63
609. Nicoleta Guta Alex de la Orastie - Azi mergem la cununie manele 06 Februarie 2011 97
610. Nicolae Guta - Singurel Mereu [TvRip] manele 06 Februarie 2011 113
611. Nicoleta Guta si Alex de la Orastie - Tineretea-i ca o floare [Original] albume 06 Februarie 2011 191
612. Elis Armeanca - Milionarii 2011 manele 06 Februarie 2011 74
613. T-Pain Ft Jazmine Sullivan - Truth Hurts (Prod. By Timbaland) straina 06 Februarie 2011 60
614. Travis Porter ft Yo Gotti Coco Kiss - Whatever She Want straina 06 Februarie 2011 27
615. Marcie, Jay Saunders - Summer Breeze (Big In Ibiza Remix) straina 06 Februarie 2011 29
616. David Penn ft. Monia Amore - Ocean Drive Open Your Mind Vocal Mix straina 06 Februarie 2011 28
617. Khinezu - Opreste-te (Radio Edit 2011) romaneasca 06 Februarie 2011 60
618. Xonia feat Deepcentral - Hold On (Original Extended Mix) romaneasca 06 Februarie 2011 67
619. Morandi - Angels 2011 (Nejtrino Remix) romaneasca 06 Februarie 2011 59
620. Miki Love - Black Cat (Nick Myers Remix 2011) romaneasca 06 Februarie 2011 38
621. Edy Talent Si Dana - Nici cel mai mare razboi [ORIGINAL CD] manele 06 Februarie 2011 90
622. IONUT CRAMPEI CLAUDIU ALECU - DACA LUNA TI-AR VORBI (2011) manele 06 Februarie 2011 64
623. Nicolae Guta si Nicusor Guta - Sutele de milioane (HQ) manele 06 Februarie 2011 95
624. Nicolae Guta si Nicusor Guta - Beau si beau (HQ) manele 06 Februarie 2011 81
625. Top 20 Vibe FM (20 Vibes) - 5 Februarie - 2011 albume 06 Februarie 2011 147
626. Tito El Bambino - Invencible (2011) albume 06 Februarie 2011 55
627. Hot Hits Romanian Music Express Vol 98 2011 albume 06 Februarie 2011 94
628. Hotbox Dancefloor 2011 albume 06 Februarie 2011 50
629. Selectie Manele Noi - 5 Ianuarie 2011 [ Album Original ] albume 06 Februarie 2011 157
630. Anca Green - Viva La House Sign Version David Guetta Ft. RaVaughn Brown - Love Machine house 06 Februarie 2011 53
632. LIVE CRISTI NUCA - OLA MI AMOR [EXCLUSIV] manele 06 Februarie 2011 126
633. ROA (Rise Of Artificial) - We Like It (El Coca La Rus Remix) romaneasca 05 Februarie 2011 72
634. Categoria B feat. Mirela - Pareri de rau romaneasca 05 Februarie 2011 54
635. FLROIN SALAM SI TONY - MAMA MEA manele 05 Februarie 2011 100
636. Nicolae Guta si Nicusor Guta - Beau si beau manele 05 Februarie 2011 152
637. Nicolae Guta si Nicusor Guta - Sutele de milioane manele 05 Februarie 2011 141
638. Maria Cvetelina - Kakvo pravim sega 2011 [CDRIP] straina 05 Februarie 2011 61
639. Alex de la Caracal - Mi-as vinde toata mosia manele 05 Februarie 2011 67
640. Alex de la Caracal - De ce-mi faci viata amara manele 05 Februarie 2011 49
641. Alex de la Caracal - Asa sunt mandrele toate manele 05 Februarie 2011 56
642. CATALIN ARABU - GIOVANI BECALI EU SUNT MAFIOT manele 05 Februarie 2011 87
643. NICOLAE GUTA DJ SANTO SI SORINA - BABY BABY. manele 05 Februarie 2011 220
644. LIVIU PUSTIU - FRATII MEI 2011 manele 05 Februarie 2011 63
645. DANCE HITS VOL. 155 2011 [ ALBUM ORIGINAL ] albume 05 Februarie 2011 127
646. Vibers feat Connect-r - Free your mind (Avenue Beats Remix 2011) romaneasca 05 Februarie 2011 71
647. Unchiu` Jan - Cunoasterea romaneasca 05 Februarie 2011 42
648. Saranda - Hadysee (Official Edit By Dony ft. The Kid) romaneasca 05 Februarie 2011 75
649. RedCode - By My Side (RadioEdit) romaneasca 05 Februarie 2011 49
650. Play & Win - Ya Bb (Club Version) romaneasca 05 Februarie 2011 90
651. MIZGU - PARODIE FITZA 2011 romaneasca 05 Februarie 2011 43
652. DJ Sava feat. Raluka - Love You (Allexinno Remix) romaneasca 05 Februarie 2011 62
653. Dj Dark feat. Sonny Flame - Jump UP (Varianta Necenzurata *** Extended) romaneasca 05 Februarie 2011 59
654. Biotic ft. Cino - Romanii (prod. ILLusionist) romaneasca 05 Februarie 2011 43
655. ALEX BAN - E VINA MEA E SI A TA videoclipuri 04 Februarie 2011 67
656. Adi De La Valcea Si Cristi Dules - Te Quiero Mucho videoclipuri 04 Februarie 2011 114
657. Florin Salam - Nebunii 2011 ( Live ) manele 04 Februarie 2011 144
658. IONUT CERCEL - LEMA TUSA CA LA NUNTA 2011 manele 04 Februarie 2011 94
659. AntiDrog - Mesaj Pentu Tine [Album Full] albume 04 Februarie 2011 82
660. Miss Ventura - Can You Feel It (Odd Remix Radio Edit) romaneasca 04 Februarie 2011 60
661. Miss Ventura - Can You Feel It (Odd Remix) romaneasca 04 Februarie 2011 40
662. ROA - Ne place (Lucian Barbulescu RMX) romaneasca 04 Februarie 2011 112
663. Far East Movement - Rocketeer [DRM] house 04 Februarie 2011 57
664. Thomas Gold vs. Kings Of Tomorrow - Agora Finally house 04 Februarie 2011 38
665. MARIO BUZOIANU - IA MAI TOARNA CRASMARITA manele 04 Februarie 2011 149
666. Katy Perry - E.T. (Futuristic Lover) house 04 Februarie 2011 42
667. Alex din Salaj - Nu pot sa iubesc pe altcineva manele 04 Februarie 2011 59
668. Alex din Salaj Si Katty - Ai coborat din cer inger frumos manele 04 Februarie 2011 59
669. Temple Bizare - Gun [Radio edit Originala] romaneasca 04 Februarie 2011 50
670. LIVE VALI VIJELIE - IMPROVIZATII, BUZUNARUL DE LA SPATE manele 04 Februarie 2011 48
671. LIVE VALI VIJELIE - DE-AS FI DUMNEZEU PENTRU O ZI manele 04 Februarie 2011 100
672. LIVE VALI VIJELIE - DE-AIA MAI BEAU CATEODATA manele 04 Februarie 2011 40
673. Kaskade ft Tiesto feat. Haley - Only You (Ken Loi Remix) house 04 Februarie 2011 34
674. Edy Talent ft Dana - Durerea cu timpul trece manele 04 Februarie 2011 63
675. Mita de la Bals - Ma impaca-i cu socramea manele 04 Februarie 2011 45
676. Mita de la Bals - Iesi la poarta mai vecine manele 04 Februarie 2011 28
677. Winter Dance Arena 2011 albume 04 Februarie 2011 80
678. VA - Dance Club Radio Hits 2011 albume 04 Februarie 2011 100
679. Party Deluxe 2011 albume 04 Februarie 2011 66
680. Sean Kingston - King Of Kingz (2011) albume 04 Februarie 2011 36
681. LIVE Adrian Junioru - Frumoasa-i doamne nevasta mea manele 04 Februarie 2011 42
682. LIVE Adrian Junioru - Fa-ma doamne o pasare manele 04 Februarie 2011 30
683. LIVE Adrian Junioru - Doamne familia mea manele 04 Februarie 2011 24
684. LIVE Adrian Junioru - Ai ochii de migdala 2011 manele 04 Februarie 2011 42
685. David Penn ft. Monia Amore - Ocean Drive house 04 Februarie 2011 43
686. David Guetta Ft. RaVaughn Brown - Love Machine straina 04 Februarie 2011 69
687. Ciara - Flaws All straina 04 Februarie 2011 50
688. Bocaseca - Animale printre oameni romaneasca 04 Februarie 2011 44
689. Simplu - Dance or die trying 2011 (Album Full Original by HaHaHa Production) albume 04 Februarie 2011 97
690. NICOLAE GUTA - ARASEL ARASEL (ORIGINALA) manele 04 Februarie 2011 211
691. Costel Ciofu Si Denisa - Nu te mai vreau in viata mea manele 04 Februarie 2011 118
692. ALEX BAN SI LIVIU PUSTIU - 4 saptamani manele 04 Februarie 2011 51
693. ALEX BAN SI JEAN DE LA CRAIOVA - Bomba sexy manele 04 Februarie 2011 72
694. ALEX BAN SI FLORIN SALAM - Flori de mai manele 04 Februarie 2011 52
695. ALEX BAN SI INVITATII (FLORIN SALAM,JEAN DE LA CRAIOVA,LIVIU PUSTIU,ASU) albume 04 Februarie 2011 83
696. McHh feat. Rama - Trecut si prezent 2011 romaneasca 04 Februarie 2011 53
697. DaOne - Iubi , iubi ma plictisesc romaneasca 03 Februarie 2011 91
698. Florin Salam si Alex Ban - Flori de mai manele 03 Februarie 2011 62
699. DJ Harra vs L.A - Ochii tai (wiLLy and Harra Back In Time Remix) romaneasca 03 Februarie 2011 100
700. Dizzy Deejays ft RolX - Love Around Us [Radio Edit]

| AnutzaTa a răspuns:

Swedish House Mafia - One Your Name feat Pharrell house 03 Februarie 2011 65
702. Shakira - Loca (Postive & DJ PerFecta Loca Remix) house 03 Februarie 2011 142
703. Matteo Marini - Baphomet (Original Mix) house 03 Februarie 2011 46
704. Kaskade & Tiesto Ft. Haley - Only You (Dragon & Jontron Remix) house 03 Februarie 2011 36
705. Kaskade & Tiesto feat. Haley - Only You (Manufactured Superstars Remix) house 03 Februarie 2011 33
706. Toni Tone feat. Lexi - Forever Alive (Sunrise Inc Radio Edit Rework) romaneasca 03 Februarie 2011 54
707. David Deejay Criminal Vibes feat. Corina - No Slippin (Dj.IsI MashUp 2011) romaneasca 03 Februarie 2011 91
708. Alex Ban si Invitatii (Forin Salam, Jean de la Craiova , As, Liviu Pustiu) albume 03 Februarie 2011 59
709. Yarabi feat. Sorana Darclee - Sexy violin romaneasca 03 Februarie 2011 106
710. CRISTI NUCA - LIVE LA HANUL LAUTARILOR 2011 albume 03 Februarie 2011 89
711. ADRIAN MINUNE - PLANG IN NOAPTE [ALBUM FULL] albume 03 Februarie 2011 125
712. Timbaland feat. Brandy - 808 straina 03 Februarie 2011 77
713. Teriyaki Boyz - Tokyo Drift (Stanislav Shik Remix) straina 03 Februarie 2011 58
714. Snoop Dogg feat. Trey Songz - Dirty Dance straina 03 Februarie 2011 51
715. Jay Sean Feat. Karl Wolf Radhika Vekaria - Yalla Asia CDQ straina 03 Februarie 2011 41
716. COPILU DE AUR - NUNTA IMPARATEASCA (Badycu Cartajani) manele 03 Februarie 2011 46
717. COPILU DE AUR - BAIATUL MEU NOROCUL MEU (Badycu Cartajani) manele 03 Februarie 2011 50
718. Akon si Clinton Sparks - Unless We Fuckin 2011 straina 03 Februarie 2011 68
719. Play & Win - Ya BB (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 120
720. Simplu - Yeke Yeke (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 95
721. Denisa - Poate intr-o zi manele 03 Februarie 2011 224
722. Nicolae Guta - De ce cauti altceva manele 03 Februarie 2011 316
723. DJ DaNy - Romanian Retro Party (20 Years Mix) house 03 Februarie 2011 64
724. Va - Ro Dance Hits Vol 26-2011 albume 03 Februarie 2011 67
725. DANCE HITS Vol 154 2011 albume 03 Februarie 2011 58
726. SELECTIE MUZICA ROMANEASCA 3 FEBRUARIE 2011 [FULL ALBUM] albume 03 Februarie 2011 220
727. SELECTIE MANELE NOI 3 FEBRUARIE 2011 (FULL ALBUM) albume 03 Februarie 2011 283
728. Fresh Romanian Hits Vol.24 2011 albume 03 Februarie 2011 65
729. Francesco Sambero - Kousniaa Original Mix straina 03 Februarie 2011 39
730. Pitbull ft. Jay Sean - Do It For You Jongzki Club Mix straina 03 Februarie 2011 49
731. Mike Posner Feat. Lil Wayne - Bow Chicka Wow Wow (CDQ) straina 03 Februarie 2011 45
732. Emanuel Kosh - Calcium Original Mix straina 03 Februarie 2011 27
733. Adam Oland - Color Crysta Original Mix straina 03 Februarie 2011 24
734. Narcotic Sound Christian D - Mamasita (Dj TaRa) romaneasca 03 Februarie 2011 39
735. Mattyas - Missing You (Dj Tara Remix) romaneasca 03 Februarie 2011 78
736. Dricu feat. Cd Dj Wicked - I-am zis ca nu romaneasca 03 Februarie 2011 43
737. Anda Adam - Show Me (Dj.TayNa Chris Ferres Remix) romaneasca 03 Februarie 2011 44
738. Simplu - Visam (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 70
739. Simplu - Remember Me (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 46
740. Simplu - Party People (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 35
741. Simplu - Nu ma deranja (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 39
742. Simplu - I Want Another Life (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 37
743. Simplu Si Alex - Convict (Original Radio Edit) romaneasca 03 Februarie 2011 57
744. LIVE Denisa - Omul cu suflet curat 2011 manele 03 Februarie 2011 51
745. Live Denisa - N-am avut sef 2011 manele 03 Februarie 2011 38
746. LIVE Denisa - Nu te dau 2011 manele 03 Februarie 2011 73
747. Live Mihaita Piticu - Nunta Bila si Roxana 2011 [FULL ALBUM] albume 03 Februarie 2011 48
748. Florin Salam - Cea mai noua parte 2011 manele 03 Februarie 2011 124
749. Edy Talent Dana - Nici cel mai mare razboi manele 03 Februarie 2011 55
750. Edy Talent si Dana - Durerea cu timpul trece manele 03 Februarie 2011 66
751. Edy Talent Dana - Alo 112 manele 03 Februarie 2011 39
752. Discoteca Manelelor (Manele de Manele) albume 02 Februarie 2011 228
753. Simplu - Be Mine (Original Radio Edit) romaneasca 02 Februarie 2011 60
754. Live Salam - Paris, Paris [ La Hanul Drumetului ] manele 02 Februarie 2011 54
755. Mossano - Romano Style (ZapP Extended Mix) romaneasca 02 Februarie 2011 116
756. Nicoleta Guta - Doamne ce am facut sa sufar asa mult manele 02 Februarie 2011 190
757. Florin Purice Oana Shik - Nu mi las copilul pentru tine manele 02 Februarie 2011 66
758. Selectie Manele Februarie 2011(Album Full) albume 02 Februarie 2011 222
759. Residence Deejays Frissco - Echo (Frissco Music Group Extended Mix) romaneasca 02 Februarie 2011 72
760. Double D - Over Over 2011 romaneasca 02 Februarie 2011 71
761. Blaxy Girls - You were There (Radio Edit - HQ) romaneasca 02 Februarie 2011 129
762. Live Madalin Gicuta - Hai iesiti cu toti la dans 2011 manele 02 Februarie 2011 41
763. Edy Talent - Din vina ta [ORIGINALA CD] manele 02 Februarie 2011 78
764. Edy Talent - Baietelu meu [ORIGINALA CD] manele 02 Februarie 2011 37
765. Edy Talent - Nebunie mare [ORIGINALA CD] manele 02 Februarie 2011 32
766. Edy Talent - Greu e fara tine tata [ORIGINALA CD] manele 02 Februarie 2011 45
767. Edy Talent - Hai sa bem [ORIGINALA CD] manele 02 Februarie 2011 43
768. Edy Talent - Un milion de araboaice [ORIGINALA CD] manele 02 Februarie 2011 97
769. FLORIN SALAM - CA TINE CINE VA FI REMIX manele 02 Februarie 2011 86
770. Stefano Pain, Mattias - Until The Sunrise feat. Dhany straina 02 Februarie 2011 46 100% NEW HIT 2011 albume 30 Ianuarie 2011 206
842. CRISTI DULES, FLORIN VOS SI DANIELA GYORFI - CAND IUBIREA TE LOVESTE albume 30 Ianuarie 2011 233
843. RADIO ZU - MOST WANTED 40 (29 ianuarie 2011) albume 30 Ianuarie 2011 155
844. Florin Purice - Ti-As Da O Lacrima manele 30 Ianuarie 2011 84
845. MarQuiZ - Take my love (EXTENDED VERSION) romaneasca 30 Ianuarie 2011 105
846. Elena Gheorghe - Waiting 2011 romaneasca 30 Ianuarie 2011 216
847. Akon - One More Time (Full) straina 29 Ianuarie 2011 161
848. Jay Sean Ft Lil Wayne - Hit The Lights straina 29 Ianuarie 2011 120
849. Jennifer Lopez - Take Care straina 29 Ianuarie 2011 97
850. Keri Hilson - Drippin straina 29 Ianuarie 2011 74
851. Lloyd Banks - Fly Like the Wind Clean Feat. Jim Jones straina 29 Ianuarie 2011 73
852. Lonny Bereal Ft. Chris Brown ft. Busta Rhymes - Dont Play Wit It straina 29 Ianuarie 2011 69
853. Nicole Scherzinger - Cold straina 29 Ianuarie 2011 84
854. Wisin ft Yandel Ft. Sean Kingston - Fever straina 29 Ianuarie 2011 73
855. Pedro Cazanova Feat. Filipa - My First Luv (Massivedrum Remix) house 29 Ianuarie 2011 116
856. Pedro Cazanova Feat. Andrea - My Body and Soul (Gregor Salto Mix) house 29 Ianuarie 2011 76
857. Manuel De La Mare - Talamanca (Stefano Noferini Remix) house 29 Ianuarie 2011 52
858. Freeman, Drilla - Sweet Words (Mad Players, Iron S Sunshine Remix) house 29 Ianuarie 2011 51
859. Felix Leiter - Sky High (Instrumental Mix) house 29 Ianuarie 2011 38
860. Dirty Cash - Only Silence (Club Mix) house 29 Ianuarie 2011 38
861. Chocolate Puma - Back Home (Luca Cassani Casting Couch Remix) house 29 Ianuarie 2011 40
862. Carlos Barbosa - All Over Me (Hacker Boys Mix) house 29 Ianuarie 2011 36
863. IAN - I Wanna Feel (Flavy DeeJay Remix Extended Edit) romaneasca 29 Ianuarie 2011 72
864. Claudio Cristo ft Andre Rizo ft Dustin Moon - House Lovers (In Amsterdam) romaneasca 29 Ianuarie 2011 60
865. APPLE JUICE - Saxo Club [ Pa Pa Pi ] romaneasca 29 Ianuarie 2011 75
866. Aly DeeJay ft.Anthony - Ride (WiLLy Fresh Remix) romaneasca 29 Ianuarie 2011 52
867. Alb Negru - Magical [Dj Bonne Remix] romaneasca 29 Ianuarie 2011 81
868. Xonia feat Deepcentral - Hold On romaneasca 29 Ianuarie 2011 129
869. Ryan and Radu - Top of the world (Official Extended Mix) romaneasca 29 Ianuarie 2011 77
870. RESIDENCE DEEJAY ft FRISSCO - Echo (FMG Extended Mix) romaneasca 29 Ianuarie 2011 98
871. Jay Ko feat. Anya - One (EddSeven Remix) romaneasca 29 Ianuarie 2011 40
872. Dj Sava - Mute Trumpet (Set RiP) romaneasca 29 Ianuarie 2011 88
873. Dj Robert Georgescu feat. Lara - Beside you (WiLLy Dance Mix) romaneasca 29 Ianuarie 2011 47
874. Claudio Cristo ft Andre Rizo ft Dustin Moon - House Lovers (In Amsterdam) romaneasca 29 Ianuarie 2011 44
875. Anya - Your voice (Original Reworked Extended Mix) romaneasca 29 Ianuarie 2011 57
876. Anya - Beautiful World (Cody B Remix) romaneasca 29 Ianuarie 2011 36
877. NICOLAE GUTA SI SORINA - TZUKI TZUKI REMIX manele 29 Ianuarie 2011 208
878. Babi Minune - Te plac asa cum esti (Promo) manele 29 Ianuarie 2011 215
879. Selectie Manele Noi - 29 Ianuarie 2011 [ Album Original ] albume 29 Ianuarie 2011 316
880. Alex din Salaj - 100 de ani te-as iubi manele 29 Ianuarie 2011 74
881. BOGDANEL DE LA PLOIESTI BURSUC PITICU - MA DOARE LACRIMA TA 2011 manele 29 Ianuarie 2011 67
882. FLORIN SALAM SISTEMU DIN ANCARA Live 2011 manele 29 Ianuarie 2011 168
883. Florinel si Ioana- Nu exista multumire manele 29 Ianuarie 2011 262
884. FLORIN PURICE - DE CE NU AM NOROC IN DRAGOSTE manele 28 Ianuarie 2011 122
885. FLORIN PURICE SI GEANINA RADU - IN TARA MINUNILOR manele 28 Ianuarie 2011 104
886. Toni Tone feat Lexi - Forever alive (Sunrise Inc Rework) romaneasca 28 Ianuarie 2011 99
887. Imran Khan - Ni Nachleh Feat Lucky straina 28 Ianuarie 2011 21
888. Nicolae Guta - Zilele trec 2011 manele 28 Ianuarie 2011 459
889. Nicolae Guta - De o viata beau 2011 manele 28 Ianuarie 2011 337
890. Denisa - Fara tine n-as traii 2011 manele 28 Ianuarie 2011 343
891. Cayla - Blow the Sirene romaneasca 28 Ianuarie 2011 85
892. Dj Project - un singur drum romaneasca 28 Ianuarie 2011 329
893. JImmy Dub ft Fly DJs - Move Ya romaneasca 28 Ianuarie 2011 129
894. Allexinno Feat Starchild - Kiss Me straina 28 Ianuarie 2011 124
895. Wisin Y Yandel ft Sean Kingston - Fever straina 28 Ianuarie 2011 52
896. Biju - Sefa Sefa 2011 manele 28 Ianuarie 2011 119
897. Florin Salam - Sistemul 2012 Live 2011 manele 27 Ianuarie 2011 276
898. Florin Salam - Sistemu de nebuni de cei mai buni Live 2011 manele 27 Ianuarie 2011 122
899. Florin Salam - Mafia si cocosul de aur Live 2011 manele 27 Ianuarie 2011 130
900. Florin Salam - Barbutul si cartile Live 2011 manele 27 Ianuarie 2011 121
901. FloRIN VOS Si Ninel de la Braila - Prea tarziu [Originala] manele 27 Ianuarie 2011 88
902. The Black Eyed Peas - The Time straina 27 Ianuarie 2011 142
903. Pink - Raise Your Glass straina 27 Ianuarie 2011 81
904. Ke$ha - Take It Off straina 27 Ianuarie 2011 72
905. Avril Lavigne - What The Hell straina 27 Ianuarie 2011 64
906. Taio Cruz eat Travis McCoy - Higher straina 27 Ianuarie 2011 83
907. Kimberly Caldwell - Desperate Girls Stupid Boys straina 27 Ianuarie 2011 113
908. BoB - I ll Be In The Sky straina 27 Ianuarie 2011 241
909. Petrow - Nu ma lasa romaneasca 26 Ianuarie 2011 98
910. Paul Damixie - Ceausescu N-a Murit ADI DE LA VALCEA - DIN SARACIE MAMA MEA 2011 manele 26 Ianuarie 2011 117
912. MARI BABOI - CUM SA MAI TRAIESC manele 25 Ianuarie 2011 119
913. Alex din Salaj - O iubesc prea mult si nu dau inapoi manele 25 Ianuarie 2011 135
914. VALI G - DACA MA IUBESTI 2011 albume 25 Ianuarie 2011 221
915. Florin Cercel si Florin Fermecatorul - Imi jurai iubire adevarata manele 25 Ianuarie 2011 146
916. Residence Deejays Frissco - Echo romaneasca 25 Ianuarie 2011 186
917. Remady PR - No Superstar house 25 Ianuarie 2011 103
918. Dalan Party - Keep On Working (D.P. Original Edit Mix) house 25 Ianuarie 2011 79
919. Jog - Future (Summer Mix) house 25 Ianuarie 2011 59
920. Mike Candys - Together Again (Extended Vocal Mix) house 25 Ianuarie 2011 45
921. Star Pilots - Heaven Can Wait house 25 Ianuarie 2011 49
922. Armin Van Buuren Vs. Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love house 25 Ianuarie 2011 91
923. Kobojsarna - Bambi 2011 (Toby and Pino Remix) house 25 Ianuarie 2011 73
924. Valerio M And Luca Sala - Tu Vivi Intorno A Me straina 25 Ianuarie 2011 55
925. Mike Posner - Please Don't Go straina 25 Ianuarie 2011 54
926. Klaas - Our Own Way straina 25 Ianuarie 2011 39
927. The Project 7 - Set Free straina 25 Ianuarie 2011 58
928. Dj Gollum feat. Scarlet - Poison straina 25 Ianuarie 2011 58
929. MaLu Project - MashUp 2 The Second straina 25 Ianuarie 2011 38
930. Topmodelz - When You-re Looking Like That straina 25 Ianuarie 2011 32
931. Notick Box - My Life straina 25 Ianuarie 2011 38
932. DJ Happy Vibes feat. Jazzmin - Ich Will Die Nacht straina 25 Ianuarie 2011 35
933. Marc Kiss - High On Emotion straina 25 Ianuarie 2011 33
934. Petreceti cu noi pe manele 2011 albume 25 Ianuarie 2011 347
935. Adrian Minune - Nu am doua vieti manele 25 Ianuarie 2011 161
936. DANCE HITS Vol 152 albume 25 Ianuarie 2011 125
937. Florin Cercel Florin Fermecatorul - Imi jurai iubire adevarata [ORIGINALA] manele 24 Ianuarie 2011 159
938. Romanian Party Hits Vol 64 albume 24 Ianuarie 2011 126
939. MP3 Istoria Manelelor VOL.21 Part 3 albume 24 Ianuarie 2011 186
940. MP3 Istoria Manelelor VOL.21 Part 2 albume 24 Ianuarie 2011 125
941. MP3 Istoria Manelelor VOL.21 Part 1 albume 24 Ianuarie 2011 132
942. 20 House Hits 2011 ALBUM ORIGINAL albume 23 Ianuarie 2011 186
943. TOP DANCE 20 OneFM - 22 IANUARIE 2011 albume 23 Ianuarie 2011 203
944. IAN Maryna - What Do You Want romaneasca 23 Ianuarie 2011 107
945. VMC - I Feel Lucky Radio Edit romaneasca 23 Ianuarie 2011 82
946. Selectii Manele Weekend Ianuarie 2011 ( ALBUM ) albume 23 Ianuarie 2011 355
947. Smash The Floor 6 (Album Original) albume 23 Ianuarie 2011 55
948. Top 20 Vibe FM 20 Vibes - 22 Ianuarie - 2011 albume 23 Ianuarie 2011 134
949. Tim Berg - Seek Bromance (Porter Robinson Remix) straina 23 Ianuarie 2011 76
950. Martin Solveig Feat. Dragonette - Hello (Radio Edit) straina 23 Ianuarie 2011 121
951. Kobi Peretz - Some Love straina 23 Ianuarie 2011 218
952. Ella Rose DJ Gino Manzotti - No U, No Love straina 23 Ianuarie 2011 90
953. Duck Sauce - Barbra Streisand straina 23 Ianuarie 2011 63
954. Vali Vijelie Maru Marinus de la Ploiesti - Ochii Tristi manele 23 Ianuarie 2011 203
955. Live Florin Salam - Mitlariera e la mine (versiune noua ) manele 23 Ianuarie 2011 237
956. Live Florin Salam - Dau si bani si casa mea manele 23 Ianuarie 2011 199
957. Live Florin Salam - Ce Am Facut manele 23 Ianuarie 2011 135
958. Cata Boss si Florin Fermecatorul - Plang si imi amintesc de tine manele 23 Ianuarie 2011 121
959. Radio ZU - Most Wanted 40 (22 Ianuarie 2011) albume 23 Ianuarie 2011 199
960. Sorinel Pustiu - Faceti loc joaca frumosii 2011 manele 22 Ianuarie 2011 173
961. Copilul de Aur - Cand scot portofelul afara manele 22 Ianuarie 2011 239
962. T.I. ft. Shun Hendrix - Follow Your Dreams straina 22 Ianuarie 2011 84
963. Sorinel Pustiu - Milioanele se duc 2011 [Live Oltenita] manele 21 Ianuarie 2011 158
964. Selectie Manele Noi - 21 Ianuarie 2011 [ Album Original ] albume 21 Ianuarie 2011 475
965. Sarandi - Bezpodobni 2011 [CDRIP] straina 21 Ianuarie 2011 81
966. Jay Sean ft. Pitbull - Do It For U straina 21 Ianuarie 2011 116
967. Djina Stoeva - Bez konkurenciq 2011 [CDRIP] straina 21 Ianuarie 2011 62
968. Adrianne - As one (Original Radio Edit) romaneasca 21 Ianuarie 2011 165
969. ALICE - Hands up (Tom Boxer rmx) romaneasca 21 Ianuarie 2011 107
970. CIA - Ba esti nebun (ScreeN Remix) romaneasca 21 Ianuarie 2011 96
971. DJ HYDDEN - Electro Sandia (Extended) romaneasca 21 Ianuarie 2011 77
972. Edward Maya ft Vika Jigulina - Stereo Love (Dj Boby Remix) romaneasca 21 Ianuarie 2011 73
973. Kristine - Boy Just Think Twice (Edward Maya Radio Edit Rework) romaneasca 21 Ianuarie 2011 107
974. Lora - No More Tears (Original Radio Edit) [Prod. by Adrian Sina] romaneasca 21 Ianuarie 2011 101
975. Morandi - Midnight Train (Dj Amor Remix) romaneasca 21 Ianuarie 2011 120
976. Puya ft Boier Bibescu - La Munk 2011 (Original Radio Version) romaneasca 21 Ianuarie 2011 197
977. Tranda ft. Kamili - Bulevard (Original Radio Edit) romaneasca 21 Ianuarie 2011 75
978. Snatt ft Vix feat. Alexandra Badoi - Cold Shower (Markus Schulz Big Room Rework) romaneasca 21 Ianuarie 2011 75
979. Danezu si Madalina - Haide sa fugim 2011 manele 21 Ianuarie 2011 197
980. Alex din Salaj -Tu esti tot ce-mi da putere 2011 [Originala]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici : http://ascultamuzica.net/

| lsgsfh a răspuns:

Te ador