| Raul a întrebat:

Vreau o melodie careia nu-i stiu titlul...si mie imi place videoclipul e cu niste mafiotzi care au legat oameni la ochi si ii lasa sa alerge prin oras, padure si ei se izbesc, lovesc de stalpuri copaci si la sfarsit o femeie ajunge pe o pajiste unde i se scoate banda de la ochi... e de club

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PRODIGY - voodoo people
http://www.youtube.com/watch?v=WazjVftN6mo&feature=related

P. S. nu e de club

5 răspunsuri:
| Raul explică:

Ohhh miki mersi mult!big grin

| Raul explică:

Da dar in tabara unde am fost DJ-ul punea melodiaa noapte de noaptelaughing

| Raul explică:

Niki pardon ....mai vrei si mielul de pastelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca stim toate video-urile? Da-ne si noua muzica, ceva.

| dinumihai a răspuns:

Prodigy - voodoo people