| Gabriella988 a întrebat:

Vreau sa descarc muzica de pe net in calculator. Am incercat prin site-ul acela youtube convertor, dar nu mai merge sa descarc. Spuneti-mi alt site bun. Dau funda celor ce-mi raspund cat mai urgent! :*

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Poti instala RealPlayer si descarci muzica de pe Youtube.

| WR104 a răspuns:

Sunt mai multe site-uri de genul asta, PM daca vrei mai multe detalii.
Succes!

| xuncertainty a răspuns:

Zippy este cel mai bun!

Are aproape toate melodiile, mie cel putin mi le-a gasit pe toate:d

Downloadeaza free si rapid :d

(ti-as da site, dar imi da prostia aia cu pirateria si nu am lasa rolling eyes )

Sper ca te-am ajutat, puuup:*