| nikoleta93 a întrebat:

Vreau sa fac si eu un video cu poze si vreau sa pun si o melodie, si pozele sunt cu un catelusi si nu stiu ce melodie sa pun, imi puteti zice si mie niste melodii care sa se potriveasca si cu pozele.

4 răspunsuri:
| Daisy_5316 a răspuns:

Nellie McKay -The Dog Song (http://www.youtube.com/watch?v=gO11WcWFLow )

| MikeRowe a răspuns:

Jason Mraz-I'm Yours
Poate Lily Allen - LDN
Dac as vedea Pozele/Video-ul as stii mai bine ce melodie se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lissie - Bright Side; Mika - Lollipop (doar fiindca sunt vesele); Jill Sobule - Rock Me To Sleep (daca-s niste catei mititei care abia au facut ochi), dar fara primele 15 secunde din melodie; Smash Mouth - Super Hero (niste catei care "fac cunostinta" cu pericolele din jur - necajiti de pisici batrane, sau care se plimba semeti pe langa stapani, care salveaza copii thinking )... Cauta formatii indie cu muzica mai domoala, gen Gregory and the Hawk, The Hush Sound.

| cocoilno a răspuns:

Melodia ti-o alegi tu cea care iti place cel mai mult si care crezi ca se potriveste big grin incearca melodia asta si vezi daca iti place "pussycat dolls stick wit you"