| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa pun poza la o melodie? la ipoduri si unele telefoane iti arata poze la unele melodii si vreau si eu sa stiu cum pot sa imi pun. fundita cui imi zice:*

Răspuns Câştigător
| MissyD a răspuns:

Poza o pui din calculator. Cand deschizi melodia in Winamp iti poate aparea fotografia, de obicei a cantaretului sau coperta albumului, si date despre ea (numele, cantaretul, genul, anul,...). Daca datele nu sunt scrise poti sa umbli tu prin setari si sa le modifici. De acolo poti sa pui si o poza, care vrei tu. Apoi pui melodia cu modificarile facute pe telefon/Ipod.
Sper ca te-am ajutat :*