| Cartofel123321 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o chitara acustica si nu prea stiu ce sa imi iau pentru ca sunt incepator. Am gaasit un site... si am gasit si o chitara dar as vrea sa imi spuneti ce parere aveti http://www.magazin-muzica-online.ro/......age3/sort0
Nu vreau o chitara foarte scumpa, pana in 4 milioane.

2 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Daca dispui de acei bani este foarte buna chitara. Eu am inceput cu una ieftina (pe timpurilaughing ).

| emilitalia a răspuns:

Dupa ce am scris am verificat pe Okazii.ro si am gasit si mai ieftine. Asa mai ai bani si pentru revelion. Bafta.