| Cartofel123321 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o chitara acustica. Ce parere aveti de chitara asta? http://www.magazin-muzica-online.ro/chitare/acustice/gri mshaw--gsa60sb---chitara-acustica/pId2955/psId7/page3/so rt0

Daca e mai imi dati si mie exemple tot de pe acest site

2 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Am mai raspuns la cineva ca cel mai bine este sa cauti pe Okazii.ro si ai sa gasesti o multime de chitari foarte bune si la diverse preturi. Bafta.

| Cartofel123321 explică (pentru emilitalia):

Eu am pus vreo 4 intrebari rolling on the floor))) Multumesc de raspuns!