| poopasa a întrebat:

Vreau sa imi fac un c. d si nu stiu cum, am programul nero dar nu stiu ma poate ajuta cineva va rog

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Deschizi nero...selectezi în căsuţa de sus CD apoi dai în partea stângă la nero burning rom şi îţi va apărea o căsuţă. Selectezi "Start new multissesion" şo dai new.Acum poţi să selectezi din partea dreaptă fişierele care vrei să le pui pe CD. Dai click pe fişier şi'l tragi până în partea stângă unde scrie "New". Apoi dai Burn cd şi gata happy

| gabriela007 a răspuns:

Ia id-ul meu gabriella_mady12, te voi ajutawinking