| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un cd cu muzica cum procedez?

4 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Cu nero express, eu il folosesc pe asta. Dai click pe icoana si iti apare un tabel, si in stanga ai mai multe variante, dai la music si selectezi mp3 sau track. in continuare dai "add" alegi muzica. apoi `next`, apesi in stanga si alegi viteza(writing speed) si `burn`...astepti si `finish`. by

| Gabystelistu95 a răspuns:

Iti trebuie programul CDBurnerXP.

| cristina21 a răspuns:

Pai e foarte simplu...intai trebuie sa ai instalat nero in calculator...deschizi programul dai la optiunea cd si alegi aptiunea track sau mp3 apesi acolo si dupa aia bagi melodiile trebuie sa se inverzeasca dunga de jos pana la dunga galbena poti baga...si dupa aia dai burn si astepti pana se face cd-ul... spor la treaba...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci mai intai trebuie sa ai ceea ce vrei sa pui pe cd downloadat.introduci cd'ul dai click in my computer pe cd si iei pur si simplu fisierele pe care le vrei pe cd si le pui in spatiul gol. apoi selectezi toate fisierele si dai click pe write files care e undeva in stanga sus. dupa aceea dai next iar cd se va scrii.la sfarsit acesta va iesi singur din calc.succes