| rockaholic a întrebat:

Vreau sa imi rezerv bilet la concert la Ozzy Osbourne, insa pe site`ul lui nu apare vreun concert in Romania.Biletele s`au pus in vanzare.
Voi ce ziceti? sa imi cumpar bilet de acum sau sa astept pana se confirma pe site`ul lui venirea in romania?

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cu ce te ajuta daca rezervi biletele cu asa mult timp inainte? Uneori sunt preturi reduse in cazul asta pentru a asigura un numar de bilete vandute si a obtine o parte din banii necesari organizarii, dar gandeste-te totusi ca Ozzy nu mai e la prima tinerete si s-ar putea dupa aia sa umbli sa-ti recuperezi banii, intr-o situatie nefericita dar nu improbabila. Ce de concerte anul asta...si se pare ca aduna lume chiar si in perioada de criza, tocmai am aflat si de Cranberries. Eu unul daca vad Aerosmith si Korn ma declar multumit.

| Alex >D a răspuns:

Nu ai cautat tu bine, la el pe site e confirmat pe 2 oct, Zone Arena. Poti sa-ti cumperi zic eu... eu mai aman, dar din cauza fondurilor laughing.

| ikram a răspuns:

Pai nu te grabi, eu zic sa astepti confirmarea, pe urma sa te trezesti ca nu vine, si pana iti vei recupera banii pe bilet va dura ceva (daca ai noroc si ii recuperezi).