| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intreb la ce reviste cad postere/afise cu trupe rock(Metallica, AC/DC. Guns and Roses etc) Bob Marley, Michael Jackson, sau chiar instrumente muzicale, embleme, semne sau orice din cultura rock.

5 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay, nu stiu decat la Michael Jackson deoarece sunt fana [ peace MJ :d ] poti gasi la:
- Bravo special ( vreo 10 postere )
- Bravo legende ( vreo 5 postere )
* la numarul de postere cred ca sunt atatea le-am cumparat, dar nu am numarat posterele

| Diana7383 a răspuns:

A cazut paramore la revista cool girl poster. luna asta. azi e ultima zi nu stiu daca mai are. incearca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poster cu michael jackson in bravo si in ce data? va rog paspundeti i urgent

| alicea5863 a răspuns:

Am eu postere cu metallica, acdc, si alte trupe rock, si postere cu michael jackson. da mi add: virtopeanualice@yahoo.com

| shtefana a răspuns:

Daca te intereseaza vand postere cu trupe rock: tokio hotel, tarja turunen, nightwish, Guild, adam lambert, korn, etc.