| DarkShina5566 a întrebat:

Vreau sa pun la telefon un refren dintr-o melodie, dar nu stiu de unde pot lua refrenul sau cum il pot,, taia".

1 răspuns:
| geo9090 a răspuns:

Deci scrii pe google download virtual dj sau atomix.Sunt doua programe de mixat piese dar cu aceste programe poti inregistra adica bagi piesa in program.De exemplu vrei doar versurile dintre minutele 2.09 si minutul 2.47 acest program iti inregistreaza doar bucatica aia de cateva secunde care o vrei.in fine e putin complicat de explicat daca nu reusesti Add pr3a_fytza_ptr_2011 sau d33jay_geo si te ajut eu dureaza doar cateva secunde.