| Leonis2014 a întrebat:

Vreau sa stiu ce aplicatie de music player recomandati pentru android! Vreau unul in care sa se auda tare melodiile in casti! Dau FUNDA celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul folosesc music player-ul preinstalat din telefon si cand vreau sa se auda mai tare folosesc aplicatia "Music Volume EQ", descarcati-o dar sa nu uiti ca trebuie s-o dai tu la maxim si ca trebuie s-o deschizi de fiecare data cand vrei sa se auda tare.