| REALQuizZzHERE a întrebat:

Vreau să ştiu ce căşti să-mi iau pentru telefon, de la beats, Philips... etc. ( Şi modelul dacă se poate )

Exemplu : http://iceimg.com/r0HPTYTx/beats-by-dr-dre-wireless---ca sti-audio-wireless-2657292-big

De care, vă cer din propria voastră experienţă, vreau unele în care să se audă bine vibraţia ( bass-ul )

Dau fundă!

P.S : Buget 60-70€

3 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/casti/p-sony-mdr-ex50lp-21891551

Eu am această pereche de Sony de un an, și nu am avut nici o problemă cu ele. Sunet puternic, clar, toată gama de frecvențe este redată perfect. Recomand!

| kyliejenner a răspuns:

Beats (mai ales cele din poza) sunt peste 150 - 200 de dolari, iar bugetul tau este 60-70 euro.

Ia-ti Philips

| Mechanix a răspuns:

Câți bani face Dre de pe seama voastră cu căștile alea grețoase care nu valorează nici $10.