| Ирина19 a întrebat:

Vreau sa stiu cine canta o piesa care am auzit-o la radio mafia.Versurile suna cam asa :
You know, you know, after the rainbow we go
You know, you know, when the night is coming you... mai departe nu mai stiu big grin

Genul de muzica e dance, deci doar cam aceste versuri le zice, restul ii pur si simplu melodie

Va multumesc :* Ofer Funda :*

Răspuns Câştigător
| Silvara a răspuns:

Uite aceasta e melodia: http://www.youtube.com/watch?v=g-ynz7NIAyE Sarbatori fercite! Pa-pa!

3 răspunsuri:
| Mafy_9646 a răspuns:

Melodia este:
Free Deejays feat. Buppy - You Know

| DeEa_2672 a răspuns:

Cred ca e Mariah Carey - Rainbowbig grin
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !