| MalinaH a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se numeste o melodie.Nu am prea multe detalii dar sper sa va ajute la inceputul melodiei canta un barbat pe franceza si apoi incepe sa cante o femeie(cred ca zice la li li e i leghi ceva de genu asta)pe indiana sau turceste nu stiu. Apoi la sfarsit pe la 02.45 canta iar barbatul pe franceza.Cred ca e un fel de hip hop indian sau turcesc. Mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.midomi.com Dai la sing or hum canta o parte din melodie si ti-o gaseste.

2 răspunsuri:
| ely92music a răspuns:

Incearca sting - desert rose nu stiu sigur daca e asta melodia dar dupa descriere pare a fi

| aliona_6797 a răspuns:

Nu cred ca este asta, dar... vezi si tu.
http://www.youtube.com/watch?v=VMZ4SBYpeZw