| thegreatgatsby a întrebat:

Vreau sa stiu si eu parerea voastra despre Taylor Swift happy raspundeti sincer! Mie...nu-mi place.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Nici mie numi plc

| andreeaemmma a răspuns:

Ei bine.joaca in filme dar nici mie nu imi place nu imi plac nici filmele in care joaca...

| dony a răspuns:

Mi se pare un pic prea superficiala, dar are unele melodii dragute

*portia ta de veselie http://oglinda-lumii.blogspot.com/

| LenaCresida a răspuns:

E frumusica si are un pic de voce. Este adevarat ca nu are nu stiu ce talent, dar se bucura de faima, e frumoasa, si mai nou si-a scos parfum (?! ). Nu am nimic impotriva ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am vazut-o prima data, i-am dat in jur de 25 de ani. Cand aflat adevarata varsta!

| paucrazygirl a răspuns:

Pai nu stiu nu prea am vazut in multe filme...vocea...cat de cat iar la aspect e draguta