| tswiftjbieber a întrebat:

Care este parerea voastra despre taylor swift?

5 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Eu nu sunt un mare fan! Dar ea este uimitoare in primul rand canta foarte bine si este si foarte frumoasa...nu mi-se pare deloc fitoasa chiar este cu picioarele pe pamant.Areusit foarte multe desi nu este de foarte mult timp in industria muzicala si cel mai dragut mi -s-a parut faptul ca in concerte canta si melodia lui Eminem-Lose Yourself:X
In concluzie am o parere foarte buna despre ea.
Byehappy

| georgiana14 a răspuns:

E o fata f draguta si simpatica si are o voce super funda?

| TeoDoraElena98 a răspuns:

Pe scurt Este foarte frumoasa si are o voce minunata...
O ador.Ascult melodiile ei cu mare drag.
Melodiile ei si ale lui Justin Bieber.Sunt extrem de reusite:X

| amage a răspuns:

Parerea mea? Despre Tay? Wow, o ador. Isi scrie cantecele singura, are o voce angelica, este frumoasa si are o personalitate de invidiat. Sunt mare fan si chiar as vrea sa vina in Romania intr-un concert. Stiti cum ehappy 'Speranta moare ultima'!

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Pai,cu ce sa incep.Cea mai frumoasa, talentata si draguta dintre toate vedetele din lume.Multi fani(copii si oameni). Idolul meu(foarte pretentioasa la muzica).Cea mai frumoasa fata din Univers.
O skumpy, un angel si tot ce e bun si frumos in lume.
Asta e parerea mea si parerea asta ar trebui sa o aiba toata lumea.