| Mandark a întrebat:

Vreau si eu cele mai noi si mai faine melodii romanesti & straine in categoria Dance, House, Rap nu rock cele mai faine primeste funda

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Vezi ce se intampla daca nu iti place rock-ul si te duci numai dupa noutati penale? Ajungi o poanca mica si agramata!

| Mandark explică (pentru Dumnezău):

Iar tu la cine te referi cu comentariul?

| wforweirdo a răspuns (pentru Mandark):

Hmm, oare la cine se referă?

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

A dispărut întrebarea aia cu rock versus manele. Inna şi alţi "artişti" din ăştia de-ai noştri ştiu că sunt apreciaţi prin alte ţări din astea, dapăi manele... oare să asculte manele şi ăia! La manlele te refereai, nu?laughing

| Mandark explică (pentru wforweirdo):

Adica se refera la mine? in primul rand sunt baiat si in al doilea urasc manelele, eu asc doar dance, house, rap, hip hop atat!

| Dumnezău a răspuns (pentru Mandark):

La tine.Trupele rock ce le-ai ascultat sunt slabe, in afara de Rammstein si Lordi.Si,oricum,pun pariu ca de la Rammstein n-ai inteles nici 10% din intelesu' cantecului, iar la Lordi nu te-ai atins de mai mult de 5 cantece.Si toate trupele astea sunt diverse metale.Ma rog,LP nu mai e nu-metal,s-au transformat in gay-pop-rock, dar tot o trupa mediocra raman.

Ai spus "cele mai faine primeste funda".Si asta te face agramat, ca nu e greseala de tastare.

| Mandark explică (pentru Dumnezău):

Dap cum spui tu nu ti-am cerut parerea asc frate rock pana o sa ajungi cu lama in vene mi se rupe. si nu e problema ta daca am gresit scrisu e problema mea. da nu le am cu romana asta e

| Dumnezău a răspuns (pentru Mandark):

Daca asculti rock nu inseamna ca te tai cu lama,asta e un gest retardat facut de copii-copaci din toate tagmele muzicale,in general de superficiali, sau din aia care asculta balade spaniole slinoase(caz particular observat de mine,bineinteles).Si oricum, daca as avea chef sa mor(n-am, inca) nu m-as omori fara sa iau si alti 200-300 de gandaci denumiti oameni cu mine.Nu le ai cu romana,da' ar trebui sa le ai, ca esti roman, la dracu.Nu mi-ai fi cerut tu parerea,dar eu continui s-o spun,ca am voie.E si problema mea,ca,asa,daca sunt tot mai multi prosti, sunt si eu cu atat mai mult pasibil de a infunda parnaia, ca n-am rabdare cu animale ca voi.

| Mandark explică (pentru Dumnezău):

Las sa fiu eu retardat.nu e problema ta. si nu mai fii asa de dur ca nu ma impresionezi absolut deloc vezi ti de rock-ul tau si de viata ta si te rog fara jigniri nu te-am jignit.asa ca lasa ma.

| Dumnezău a răspuns (pentru Mandark):

Ba e problema mea, inca o data, nu imi place sa fie prosti pe lumea asta.Mai bine ati bea cianura toti.Si nu incerc sa epatez prin rautate, pur si simplu, asta e firea mea.Omul e facut sa fie urat si distrus.Nu m-ai jignit,dar mi-ai jignit muzica ce o ascult, si pentru mine, e echivalent.Nu te las. Whatcha gonna do 'bout it, officer?

| IMC90 a răspuns (pentru Dumnezău):

Stai ca n-ai inteles laughing

Omului poate i-ar fi placut rockul, dar nu e cool. Probabil, in clasa la el/ea, daca asculti rock esti vazut emo laughing Romania e plina de cocalari si manelisti, cu o gandire de duzina si care in esenta sunt doar niste animale. Nu cred ca are rost sa-ti bati capu' cu el/ea, este dependent/a de parerea celorlalti, deci din start echivaleaza cu 0 pentru mine

| Dumnezău a răspuns (pentru IMC90):

Daca a ascultat trupele pe care zice ca le-a ascultat, e clar ca nu prea stia cu ce se manca rock-ul, ca asculta doar trupe pe care le aleg majoritatea poserasilor pentru a parea "rock" in ochii unora.Fie el sau nu dependent de parerea celorlalti, din moment ce considera rock-ul o muzica pentru cei ce se taie pe vene, mi-ar place sa-l umplu de plumbi.

| Mandark explică (pentru Dumnezău):

Mi se rupe mie de comentariile tale laughing si ti-am jignit muzica? da ce e muzica ta ai facut tu vreo melodie ca sa spui. cand o sa ti faci melodie si o sa ti-o jignesc atunci sa spui si daca nu ma lasi nici nu mai pot laughing

| Mandark explică (pentru Dumnezău):

Sii de ce nu ma umplii laughing nu mai pot de frica se vede ce face rock`ul din voi dupa limbaj laughing baa ascultati rock mi se rupe dar pastrati-va comantariile nu vi l-am cerut laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru Mandark):

Cine pune un emoticon retardat la fiecare rand,e clar ca ori n-are argumente,ori e frustrat, si vrea sa mascheze, dar nu prea ii iese.Nu pot sa te umplu de plumb,ca nu stiu unde locuiesti,si n-am nici varsta necesara pentru a imi lua permis. Daca oi avea limbaj prea violent, il am si fara rock, fii linistit.

| Laura a răspuns:

Parcă vă mușcă rock-ul...ce aveți toți în ultima vreme? Ai ascultat măcar 5 melodii rock ca să poți să spui că nu-ți place?

| Mandark explică (pentru Laura):

Nu ca ma musca rock'ul pur si simplu nu-mi place. ai tu vreo problema ca nu mi place. fiecare cu gusturile proprii.si da am ascultat rock.linkin parca.rammstein.bullet for my valentine. lordi. etc si m-am convins ca nu mi place asa ca te rog frumos. fara comentarii care vrea sa ma ajute bine care nu comentariile sa si le pastreze.