| chupy09 a întrebat:

Vreau si eu idei de melodii rapp, hip hop gen lil wayne, snop doog dar nu neaparat. sau chiar mixaje >:

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Adica? Vrei sa scrii versuri? Vrei sa canti? Te crezi rapper?
Omule tu nici nu stii despre ce vorbesti! Du-te la negrii tai...

| AddictedToMDMA a răspuns:

Hip-hop-ul este o cultura. Rap-ul face parte din ea, alaturi de DJing, BreakDancing, Graff. Ma rog... ceea ce vrei tu, nu prea se poate numi rap. Cauta, daca vrei rap :
-ADN
-Furnici Coapte
-CTC
-Getto dacii ( Inclus DECENEU -solo- )
- Vexxatu Vexx
Siii altii big grin

| browneyes99 a răspuns:

Arssura-n'ai inteles, ultimul drum

camuflaj-in jurul lumii

si acum cateva care sunt f frumoase :

parazitii- am timp, living in the usa, la mall:X:X:X

funda?big grin

| browneyes99 a răspuns:

Sczue nu parazitii ci cassa loco... scuze eram cu gandul in alta parte!laughing)

| chupy09 explică:

rolling on the floor) ba desteapto vreau melodii hip hop si sunt fata apropo laughing