| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu mai multe informatii sau interviuri cu gemenii Dylan si Cole Sprouse! Dau fundii! Dar interviurile sa fie in romana! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Smiley a răspuns:

Dylan si Cole Sprouse „Ne certam des, nu din cauza fetelor!"

Sunt simpatici, obraznici si totalmente cool: Dylan si Cole Sprouse s-au nascut pentru show biz. Super gemenii au avut prima lor aparitie la numai sase luni in cadrul unei reclame pentru hartie igienica. Au devenit staruri TV ca Zac & Cody, iar in curand vor filma si prima lor pelicula pentru marele ecran. Dylan a dezvaluit in discutia cu POPCORN: „Va fi o comedie super tare!"

In fata camerelor va certati intruna, acasa e la fel?

Dylan: (ranjeste) Cam tot timpul. Dar doar pe prostii, ca de exemplu cine cui a luat jocurile de calculator sau cand unul sta prea mult timp pe WC. Dar de obicei Cole este cel care are nevoie pentru treaba mare de foarte mult timp…
Cole: Facem constant misto unul de celalalt si ne certam rau de tot, dar nu e decat o distractie!

Va mai ciondaniti si din cauza fetelor?

Cole: Nu, cand vine vorba de fete nu avem aproape niciodata probleme. Daca ne intereseaza aceeasi fata, o lasam pe ea sa decida cine-i place mai mult.
Dylan: Eu spun intotdeauna ca omul mai trebuie sa se si bucure pentru celalalt!

Care dintre voi are mai mult succes la fete?

Cole: Eu, normal (rade)! Prostii, depinde de situatie. Eu sunt mai timid ca Dylan. El abordeaza fetele mai relaxat si cu mai mult umor si ajunge in final tot timpul sa fie regele petrecerii.
Dylan: Dar multe adora si stilul tau calm de a fi si cum flirtezi istet cu ele. Cole se pricepe la asta, poate vraji fetele doar aruncandu-le o privire. Aici pierd eu!

La ce sunteti atenti cand vine vorba de fete?

Dylan: Trebuie sa fie amuzante, in nici un caz inchise sau stresate. Mi se par respingatoare fetele incordate care incearca sa fie altceva decat sunt. Naturaletea este cea mai buna!
Cole: Yep! Ne mai displac fetele care sunt in permanenta preocupate de infatisarea lor sau cele care folosesc tone de machiaj.

Cole, este adevarat ca ai iesit cu Emily Osment din „Hannah Montana"?

Cole: Da, am iesit de cateva ori. Dar doar prieteneste, la bowling sau alte distractii de genul asta. Oricum, de cele mai multe ori iesea si Dylan cu noi, ceea ce a fost destul de enervant (rade)! Emily e cool, dar nu ne-am apropiat prea tare.

Cu cine de la Hollywood sunteti prieteni?

Dylan: Ne intelegem foarte bine cu Miley Cyrus, iar fratii Musso sunt si ei niste amici buni.
Cole: Cei mai multi dintre prietenii nostri nu au treaba cu showbiz-ul. Cu ei petrecem in particular sau iesim la plaja!

Mai locuiti acasa?

Cole: Da, traim in Long Beach sub acelasi acoperis cu mama noastra Melanie. Ea este prietena noastra cea mai buna. Dar cateodata reusim s-o scoatem din sarite si pe ea. (rade)
Dylan: Parintii nostri au divortat in 1997, dar tatal nostru Matthew locuieste in apropiere. Ne vedem des si avem o relatie relaxata cu el.

V-ati nascut in Italia, cum vine asta?

Dylan: Mama si tata au lucrat acolo ca profesori. Ne-am nascut intr-un spital mic care se cheama Clinica Tanganeli.
Cole: Am pastrat pana in ziua de azi contactul cu moasa noastra, Signora Maggie!

Ce urmeaza pentru Zac & Cody?

Dylan: Serialul ramane de actualitate! Noile episoade vor fi foarte haioase, iar Zack & Cody se vor indragosti! Va mai exista de asemenea si un film pentru marele ecran. Cand se va lansa, in 2011, vom veni cu siguranta si in Europa, promitem!

1 răspuns:
| frumusik96 a răspuns:

Gemenii Dylan si Cole Sprouse au pozat intr-o reclama "cu mustata" pentru campania Got Milk!, intitulata "Iti vine foarte bine".