| Pustii a întrebat:

Vreau si eu mai multe melodii japoneze...ma ajuta-i? dau fundita pentru cele mai multe melodiihappy

10 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

O Doamne, un fan sper, ca eu una sunt...Deci ti le voi spune pe cele pe care le ascult eu de obiceibig grine la Kat Tun (You, Signal, Don't you ever stop, Keep of fight, ar mai fi si Make U Wet, insa trebuie cenzurata la greulaughing). De la Teryaki boys melodia de pe coloana sonora a filmuli Fast and Fiurios.Ar mai fi si Yin Yang Twins melodia Sleigh Ride (pur si simplu o ador). De la The Gazzete melodia Psychederic Heroine, sau BOA (best of Asia)care are niste melodii formidabile precum:Every heart (care apare in animeul Inuyasha)si, I did it for love.Ar mai fi si endingul cu numarul 6 de la Bleach (parca se numea My Place, insa nu sunt sigura), sa nu uit de formatia Cascade si melodia lor Sexy Sexy.Ar mai fi si Alice Nine cu melodia Haru Sakura no Koro, si mai sunt multe altele de la NEWS, L'arc an Ciel, An Cafe (il ador pe Takuya)se pare ca ai dat peste o obsedata laughing insa pur si simplu ador J-rock-ul sau popul cu diferit influente ale altor stiluri precum Visual Key, apropo de obsesie acum mi-am adus aminte de melodia celor de la Cinema Bizzare-My Obssesion (ma caracterizaza in momentul asta perfect)big grin

| Cristary a răspuns:

Http://www.youtube.com/results?search_query=2ne1&aq=f
E o formatie coreeana, 2ne1. Bafta!

| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai eu stiu cateva melodii japoneze de o trupa de fete numite Morning Musume
http://www.youtube.com/watch?v=4ytRrgOwqkg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cateva dar cele mai multe ale trupei morning musume este asa:iroppoi jiretai, mikan pv, sakura mankai, aruiteru.resonant blue, naichao kamo, nanchatte renai, kimagure princess, onna ga medatte naze ikenai, ooki hitomi, aishite aishite ato ippunsi moonlight night

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, eu una iubesc J-PoPul^^
Deci:Buono!(trupa mea favorita):My Boy, Kataomoi, Urahara, Kimi ga Ireba, Kiss! Kiss! Kiss!, Renai Rider; mai sunt o gramada de melodii care imi plac, dar depinde de ce muzica asculti, eu consider ca astea sunt cele mai bune^^
Morning Musume:Kimagure Princess(cea mai tare :X ), Nachatte Renai, Resonant blue, Love Machine-astea imi plac mie.
Kanon Wakeshima:Still Doll, Suna no oshiro.
C-ute:Tokkaiko junjou, Campus life, Shock!
Ayumi Hamasaki:Glitter(favorita mea:X), Microphone
BoA(desi e coreeana):Hurricane Venus, Eat you up, Energetic, I did It for love.
Def Diva:Suki sugite baka mitai (lol, e singura lor melodie laughing da e super:X)

Deci astea sunt cateva melodii japoneze pe care le ador :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase mel de la Nightmare