| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu manele-rock. Adica sa fie cu solo-uri de rock.

5 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Ăăăă? What the heck? Manele-rock? Există aşa ceva?
Te referi cumva la rahaturile astea? http://www.myspace.com/inimasalbatica (Dacă preferaţi muzica bună vă sfătuiesc să nu ascultaţi).
Chestile astea nu au dreptul să fie catalogate drept un gen de muzică, cu atât mai puţin unul care să aibă vreo legătură cu muzica rock. Sunt doar nişte manele remixate, sună la fel de oribil ca oricare altă manea şi sunt o insultă la adresa muzicii rock.
Doar numeşte-le manele remixate sau cum vrei, dar nu le numi manele rock, insulţi persoanele care ascultă muzică bună.

| DreamAutopsy a răspuns:

CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?

Bă, n-ai vrea să te sinucizi? Ai face un lucru benefic omenirii.
Încă ceva... ești de căcat!

http://www.youtube.com/watch?v=mfva9M7FEeU

| DreamAutopsy a răspuns:

@Paulla
M-ai făcut să plâng.
Cum au putut să remixeze manele...cu rock straight face

| totmike a răspuns:

Pana acum nu stiam ca exista asa ceva si ma simteam si mai bine, adica puteam sa-mi traiesc viata mult mai linistit daca nu auzeam de prostia asta.deci,multumesc.burn in hell

| zentarim a răspuns:

Ce mizerie! auzi, manele rock rolling on the floor Ma leshi!