| NothingImportant200 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii de pe U tv...va rogg!puppy dog eyes Nu dau funda.Sa vedem cine se indura sa raspunda si fara a dori funda!winking

3 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Deschide televizorul, da pe U tv si afli raspunsunsul.Melodii de pe U tv. Daca nu ai postul stai linistita ca si pe celelalte de muzica se difuzeaza aceleasi melodii, fara VH1.As renunta la toate punctele, fundele mele din trecut doar sa pot pune intrebari uneori, dar slabe sanse se pare. Mie imi place melodia lui Eminem care tot o da de m-am plictisit, mai e Lady Gaga de care chiar ca m-am saturat si mai e una dar nu stiu cine canta, e frumoasa, dar m-am saturat.Sincer eu schimb posturile de muzica cand tot dau aceiasi melodie de mii si mii de ori de te saturi.Deobicei raspund sa ajut sau ca-mi place site-ul, ma bucur sa primesc funde dar nu ma intereseaza, asa ca nu vreau funda si daca nu am inteles intrebarea imi pare rau. Vrei melodii sa ai pe mobil?, sa ai pe PC?, CD?, cine canta si cum se numeste melodia? Sa sti ce melodii se difuzeaza sau de unde le cumperi?

| NuStiuNume a răspuns:

Intri pe www.utv.ro, dai la sectiunea muzica;
si nu-mi trebuie funda.
ciao