| sweetalinutza a întrebat:

Vreau si eu multe melodii de petrecere, manele mai noi, mai vechi pe care sa dansezi, si nu numai. va rogg:*

Răspuns Câştigător
| lala178 a răspuns:

Doar ce m-am trezit dupa petrecerea de azi noaptebig grin te pot ajuta eu cu vreo 200 de melodiibig grin

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Forta Florin Salam

| Vogelspinne a răspuns:

Nicolae Guta!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao as vrea sa te cunosc sweeettalinutza cati ani ai frumoaso arati super bin cum te vad eu si vreau sa ati spun de unde esti si sa vb cumva nu stiu pe mess sa intri sa ne cunoastem ce spui te pup si astept raspunsul tau frumoaso imi plac si mie manelele ca si tie.