| MaRyuSsS a întrebat:

Vreau si eu niste muzica motivationala!? Multimesc anticipat! Funda pentru cea mai buna si complexa lista ( desigur sa se incadreze in tipar) EX:MACKLEMORE & RYAN LEWIS - CAN'T HOLD us; 2 Chainz feat. Wiz Khalifa - We Own It; cat poti tu de tare bug mafia; Two Steps From Hell – Archangel; Two Steps From Hell – To Glory; Disturbed; Linkin Park. Ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| metalhearted a răspuns:

Playlist motivațional?
Uite-aici:
Breaking Benjamin - Until The End
Green Day - 21 Guns
Jessie J - Who you are
Breaking Benjamin - Into the nothing
The Script - Hall of fame
Queen - We will rock you
Nirvana - Smells like teen spirit
Queen - We are the champions ( merge și coverul de la Green day, e mișto )
Maroon 5 - Sunday Morning
Eminem - Lose yourself
Ei, cam astea îmi vin acum în minte. Sper să fie pe placul tău. Fundiță? :-D