| royaldestroy a întrebat:

Vreau si eu sa-mi deschid un radio online(Free), am facut tot ce e necesar mai putin setarile la programe. adica am luat shoutcast-ul si sam Broadcaster dar cand dau connect la shoutcast nu se conecteaza, oare ce n-am facut bine?

Răspuns Câştigător
| eminem19 a răspuns:

Se poate face si fara cont ia de aici http://www.youtube.com/watch?v=MKb-leWgfw4 fa pas cu pas ce iti zice ala.si iti va merge. funda?

1 răspuns:
| BogdyBoss a răspuns:

Macar ai facut CONT? Poate merge daca ia cont? Nu se stie wave