| Danut_9915 a întrebat:

Vreau si eu un program de facut filmulete dar nu am. Voi ce imi recomandati?
ziceti repede va rog va rog

4 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Eu iti recomand MAGIX Slideshow.
Sper ca ti-am fost de foloshappy!

| LevBestCont a răspuns:

Ca sa faci filmulete la jocuri si la unele programe precum Photoshop eu iti recomand fraps este foarte bun si filmeaza bine. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astfel de programe sunt multe aici http://www.panalu.net/search/label/VIDEO%20AUDIO gasesti astfel de programe de facut video clipuri cu filmari sau foto etc, chiar si online, vezi si tu cu care te impaci mai bine, sunt usoare pe intelesul tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movee auto producer, Windows Movie Maker...
Bafta.