| Bibishorrrr a întrebat:

Vreau si eu versuri de la Deliric1, Doc, Guess Who, Grasu xxl, Maxi, B. u. g mafia..pentru statusuri, stari bla blahappy! cate 4 versuri din diferite melodii frumoase!

5 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

L`ai uitat pe spike, sau nu iti place?:p nu uita "ca Dumnezeu ne da la toti da` nu ne baga pe card!"laughing) sincer stiu o gramada, acelasi gen ascult si eu dar acum nu`mi vine nimic in caplaughingoricum guess who are cele mai tari mesaje prin melodiile sale.
thinking "femeia sta xcu tine pana pleaca cu altu"
"unii vad viata`n alb negru altii o vad in culori si diferenta dintre noi si ei e de la buruieni la flori(cam asa era)"
ma rog nu`mi vin acum in minte dar
iti recomand si camuflaj, vescan, nimeni altu.

| Bibishorrrr explică:

Nu compar Guess who cu Doc si Deliricwinking Daca voi chiar nu ganditi e problema voastra! Toti 3 canta genul de muzica care imi placewinking Asa ca Nu inteleg de ce atatea comentarihappydaca te bagi sa raspunzi, raspunde cu capwinking NU AM NEVOIE DE CINEVA SA IMI SPUNA MIE CE SA ASCULT! PACEwinking!

| lovevampire18 a răspuns:

Intra pe http://www.versuri.ro/ si cauti ce melodie doresti.

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Esti spart rau daca asculti Guess who si deliric1 combina! Du-te si te impusca! Ori asculti rap adevarat ori o dai pe Guess who.Pace!

| iGo a răspuns:

Dupa cum DOC zicea intr-un freestyle la guerilla. "Ma compari cu Guess?
Ma compari cu Puya?
Compara-ma cu tine
I-ati un par, rupe-ti muia!" pace!