| ciupitzzel a întrebat:

Sall, TPU! Vreau si eu niste statusuri care sa exprime singuratatea, dezamagirea inocenta ..si niste versuri din melodii gen guess who, bug mafia, grasu xxl.happy

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Melodii poti incerca Eli-Hey sau Guess Who -Decat sa minti, dar nu are rost sa fii trist, daca cumva ai iesit dintr-o relatie de curand fii tare, o sa se gaseasca cineva care sa te iubeasca adevarat happywinking crede-ma

2 răspunsuri:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

Întrebări recente