| AlissonPadalecki a întrebat:

Vreau un link de download albumul de la Lorde - Pure Heroine. Fundaaa.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm! Este prea '''cald'''' ca sa-l gasesti acum la download! Mai asteapta... vreo luna

| AlissonPadalecki explică (pentru anonim_4396):

Pffooaa...sad Am descarcat eu cateva melodii cu coverter youtube dar voiam tot albumul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/
Intră aici, bagi link-ul youtube în căsuța aia, dă pe convert video apoi pe download.

| AlissonPadalecki explică (pentru anonim_4396):

Asa am facut la 3-4 melodii pentru ca decat pe alea le-am gasit pe youtube, dar albumul contine mai multe si eu le voiam pe toate. happy

| LotteCharlotte a răspuns:

Ce melodii dragute are! poti sa-mi dai cateva nume/linkuri ale mel. care iti plac tie, in genul asteia te rog? big grin meerci

| AlissonPadalecki explică (pentru LotteCharlotte):

Iti dau trupe sau solisti care-mi plac mie si genul este asemanator...Boyce Avenue, Greyson Chance (In special Summertrain si cheyenne), Kim Cessarion, Alex G., Florence + The Machine (In special Never let me go), Little Mix, Jessie J, Imagine Dragons, J Marie Cooper si Lana del Rey...cam in genul asta ascult eu si acestia sunt preferatii mei happy Sper sa-ti placa si tie.